Pyragaičio formos riboto leidimo muilas iš „Muilo namų“

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Kūno priežiūra

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

„Muilo namai“ jubiliejinis muilas

 

Vasarą buvau pristabdžiusi tinklaraščio veiklą iki minimumo, nes, neslėpsiu, buvo visiškai išgaravęs noras jį kurti. Asmeninių minčių, vertinimų, pastebėjimų kūryba turi būti grįsta malonumu, kitaip tinklaraštis labai greitai „metamas“ - padariau pertrauką, kad įsitinkinčiau kam ir apskritai ar man to reikia. Reikia! Rudenį vėl grįžau prie grožio turinio kūrybos, tačiau vistiek netokiu pajėgumu, koks buvo iki tol. Šiuo metu man yra svarbiausia gerai jaustis kuriant tinklaraštį; noriu, kad įrašo kūrimas būtų metas sau, neapribotas jokių suvaržymų, įsipareigojimų, spaudimo rašyti kasdien ar kažkaip. Kas mano kitaip, turėtų dar kartą paskaityti tinklaraščio apibrėžimą. Taigi kol aš nerašiau, išbandžiau puikių grožio produktų, o kai jau prisiruošiau rašyti vėl, žiūriu, kad štai, pavyzdžiui, jubiliejiniai „Muilo namų“ muilai jau išimti iš prekybos, tačiau juos jums gali pagaminti pagal specialų užsakymą. 

 

 

natūralus rankų darbo muilas

 

Muilo kūrėjai iš Kauno gerbėjams nuolat pateikia ką nors naujo: kai pamačiau šiuos jubiliejinius muilus ir žvakes stikliniuose induose, iškart užsisakiau. Šiuo metu matau, kad yra siūlomi jau ir vonios burbulai, kvapūs mediniai rutuliukai su eteriniais aliejais, sojų vaško tirpukai, aromatinės lempos ir daug kitų naujienų. Ar aš jų noriu? Noriu visko, juk žinai kaip mėgstu „Muilo namus“.

Šie muilai, kuriuos nusipirkau (kainavo maždaug 4 eurai), mano vonioje neatlieka praktinės savo funkcijos, nes, mano manymu, jie yra per gražūs, kad juos naudočiau. Panaudojau vieną kitą kartą, tačiau pastačiau vėl, kad galėčiau grožėtis kiekvieną kart užėjus į vonią. Šie muilai, kaip ir visi kiti esantys puslapyje, natūralūs, nes kitokie negaminami, rankų darbo, dailios pyragėlio formos, netgi su pabarstukais! Kvapas laukui bėgant vonioje jau nesijaučia, tačiau jei muiluitumeisi, tikrai jaustum. 

 

natūralus rankų darbo muilas

 

Norėčiau, kad šie dailūs muilai vėl sugrįštų į prekybą, nes jie yra labai daili dovana sau ar artimam. Realiai muilus, tik kitokius, galite išvysti lapkričio 10 - 13 dienomis Žalgirio arenoje vyksiančioje „Moters pasaulis“ parodoje.

APIE „MUILO NAMUS“

„Muilo namuose“ gaminamas muilas – tai senųjų tradicijų puoselėjimas, pritaikant jas šiuolaikinei visuomenei. Mes gaminame muilus tik iš augalinės kilmės produktų, senoviniu šaltuoju būdu. Tai reiškia, kad kruopščiai patys atrenkame kiekvieną ingredientą, nuo aliejaus iki žolelių, visuomet tikrindami jų kokybės sertifikatus. Muilo gamyba šaltuoju būdu yra sudėtinga, negalima kaitinti ingredientų daugiau nei iki 80°C. Tačiau tokiu būdu pagamintame muile išlieka iki 10% natūraliai susidariusio augalinio glicerino, kuris neleidžia odai sausėti. Muilas, patekdamas į prekybą turi būti „brandinamas“ iki 4 savaičių. Taigi, mūsų klientai gauna tik kokybiškus ir patikrintus gaminius, kuriais mes didžiuojamės ir patys kasdien naudojame.

Mes gaminame bekvapius muilus, gėlyčių formos. Šiuose muiluose visos sudėtinės dalys tik augalinės kilmės ir be kvapų, todėl jie tinka net patiems jautriausiems ir mažiausiems.

Kitus muilus gaminame kvadratinės formos su išskirtiniais raštais ir kvapiaisiais bei eteriniais aliejais. Šie muilai skirti kvapų gurmanams.

Muilo namai – muilai pagaminti su meile Lietuvoje.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 0.00 (0 Votes)