Lūpų problemos: lūpų kampučių trūkinėjimas, herpesas ir šerpetojimas

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Kūno priežiūra

Narių vertinimas: 5 / 5

Žvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyvi
 

lūpų problemos

 

Šią žiemą pirmą kartą turėjau tiek lūpų problemų, tačiau puikiai žinau kodėl. Besilaukiant vaikas pasiima tiek vitaminų, kiek jam reikia, o mamai kiek lieka, tiek. Gerai, jei laukiamasi šiltuoju periodu, kai vaisiuose ir daržovėse pilna vitaminų, kai būname gryname ora, kai mėgaujamės vandens procedūromis, judėjimu, kas yra stipraus imuniteto garantas. Aš laukiuosi visu šaltuoju periodu, todėl ketvirtam mėnesiui praėjus pradėjau jausti vitaminų stygių, o pirmiausia tai pasijautė ant lūpų. Susidūriau su trimis problemos: lūpų kampučių trūkinėjimu, herpesu ir dideliu nuolatiniu šerpetojimu. Pagaliau šios problemos jau praeityje, tad dalinuosi savo patirtimi su jumis.

 

 

LŪPŲ KAMPUČIŲ TRŪKINĖJIMAS

 

Lūpų kampučių trūkinėjimas, kaip sužinojau, rodo A, E ir B grupės vitaminų trūkumą. Nors atrodo, kad valgau tik mėsą, daržoves, kiaušinius, lapines daržoves, pieną, žuvį, kur ir yra šių vitaminų, deja, nėštumo metu to man nepakanka. Pirmiausia, ką padariau, tai pradėjau gerti šaltalankių aliejaus. Bet koks nerafinuotas šalto spaudimo aliejus turi A ir E vitaminų, taip pat riešutai, sėklos, tad pajutus trūkumą reikėtų pradėti kuo greičiau vartoti šiuos natūralius produktus. „HOSPITAL “A ir D vitaminų tepalas (su vitaminais A, D, E) arba A ir E vitaminų tepalus galima tepti ant lūpų, kas irgi padeda išspręsti ne vieną lūpų problemą.

 

HERPESAS

 

Vos tik nusilpsta mano imunitetas, mano lūpas pradeda pulti herpesas. Gerai, kad jau per daugelį metų atradau, kad geriausiai herpeso problemą man padeda išspręsti obuolių sidro arba paprastas actas, kuris lūpas natūraliai dizenfekuoja. Geriausia jį šiek tiek praskiesti, ir tepti lūpas su vatos tamponėliu kelis kartus per dieną. Per porą dienų herpesas man tokiu būdu išnyksta, skausmas nuimamas jau pirmą. Jei esate alergiškos įprastiems tepalams nuo herpeso arba laukiatės, manau tai geriausias vaistas. 

 

ŠERPETOJIMAS

 

Nuo lūpų šerpetojimo man niekas nepadėjo, kol neišbandžiau A ir D vitaminų tepalo. Akivaizdu, jis išspręndė visas mano lūpų problemas. Net dabar, kai lūpos idealios būklės, profilaktiškai naudoju šį nebrangų vaistinėje parduodamą tepalą. Jis, ne taip kaip įprasti vazelinai, ne tik apsaugo, bet ir gydo. Vienintelis man padėjęs dalykas tada, kai lūpos nuolat iki kraujo lūposi, trūkinėjo, buvo paveiktos herpeso.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 0.00 (0 Votes)

Taip pat skaitykite