Nauja PUPA Milk Lovers linija - lyg odė kūdikystei

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Kūno priežiūra

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

PUPA Milk Lovers Kristiana

PUPA Milk Lovers Kristiana

PUPA Milk Lovers Kristiana

PUPA Milk Lovers Kristiana

PUPA Milk Lovers Kristiana

 

Turbūt metai įtakoja mano didėjantį prisirišimą tam tikroms kompanijoms, bet guodžia tai, kad ne viena aš tokia. Tai nėra blogai, kaip ir noras pasiduoti naujienoms. Viena iš mano TOP grožio kompanijų yra PUPA Milano. Jeigu mano meilė Italijai jau kiek apmažėjusi, tai PUPA atvirkščiai - tik didėja.

Vos tik atsidariau namo parsineštas kūno priežiūros priemones, kurios KRISTIANA ir KOSMADA yra naujiena, prasidariau pauostyti ir apžiūrėti butelaičius, nuostabus vaikystės - saldaus pieno kvapas liko kambaryje ilgam. Atrodo vos vos patepiau ant odos, o aromatas pasklido visur. Aš jau ilgą laiką naudoju dušo želę, kadien su ja prausiuosi, tad namo parsinešiau papildymą kūno priežiūrai. Dušo želę šveisti odai, dušo pienelį (lengvas) ir dušo kremą riebesnis).

Be saldaus, bet neįkyraus kvapo aš neatsistebiu kompanijos išradingumu kuriant kosmetikos pakuotes. Tai yra jos stiprybė ir išskirtinis bruožas. Tiek metų vis dar sugeba maloniai nustebinti. Dušo želės su šveičiamosiomis dalelėmis ir kūno pienelio buteliukai primena idealius pieno buteliukus, tiesa, tokių gražių niekur nesu mačiusi, todėl sakyčiau realybė čia pagražinta. Viršutinė buteliukų dalis sukasi. Na o kūno kremo indelis man primena baltą obuolį. Priemonės, skirtos sausai odai, labai taupiai naudojasi. Kūno kremas, nors atrodo labai tirštas, gerai susigeria. Visos priemonės suteikia odai švelnumo, net ta pati dušo želė. Nustebino, kad yra keli linijos variantai: ryžių pienas ir cukrus (mano), avižų pienas ir vanlė,migdolų pienas ir gėlės. Atvirai pasakius neįsivaizduoju, kam gali nepatikti ši linija. Sėdžiu visa kvepianti vaikyste ir kažkaip net nuotaika nuo to geresnė.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 0.00 (0 Votes)