Essence išskirtinė kolekcija „24h hand protection balm“

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Kūno priežiūra

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

Essemce

 

PROMO

 

Laimingos rankos! Su naujuoju essence išskirtinės kolekcijos „24H HAND PROTECTION BALM“, lepink savo rankas linksmiau nuo spalio mėnesio. Spalvingas dizainas ir trys skirtingi kvapai sujungia kiekvieną iš šių rankų kremų į tikrą priežiūros sensaciją, o ant pakuočių esančios mielos žinutės praskaidrins jūsų nuotaiką!

Kremai praturtinti taukmedžių sviestu ir kokosų aliejumi, kurie intensyviai drėkina sausas bei skilinėjančias rankas. Priežiūra, skanūs kvapai ir mielos žinutės – būk laiminga su essence! ESSENCE 24H APSAUGINIS RANKŲ KREMAS Žavinga! Trys 24h apsauginiai rankų balzamai „Happiness is the secret to beauty“, „Hi, I care for you!“ ir Smile you are pretty! padarys jūsų rankas nuostabiai švelnias ir lepinamas 24h.

Trys malonūs kvapai – gaivus, gėliškas bei vaisinis – teisingas pasirinkimas kiekvienai rankų priežiūros gerbėjai. Vertingasis taukmedžio sviestas ir naudingasis kokosų aliejus idealiai užbaigs tavo rankų odos priežiūros programą ir intensyviai sudrėkins sausas ir suskilinėjusias rankas. Dėl 24h formulės kremas labai greitai susigeria nepalikdamas riebios plėvelės ant tavo odos. Atsisveikink su šiukščiomis ir sausomis rankomis!

Kaina apie 1.29 €*. Essence „24h HAND PROTECTION BALM“ parduotuvėse pasirodys 2015 metų spalį.

* rekomenduojama kaina.

 

MANO NUOMONĖ

 

Praėjusį rudenį gailėjausi, kad nenusipirkau antro Essence kolekcijos kremo, nes buvau maloniai nustebinta kokosų aliejumi, esančiame kremo sudėties viršuje. Kremas kvepėjo pyragaičiais, tad ideliai tiko tuometinio rudens nuotaikai. Net neabejoju, kad naujieji rankų kremai atsidurs mano pirkinių krepšelyje, kai tik pasirodys parduotuvių lentynose. 

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 5.00 (5 Votes)

Taip pat skaitykite