Eksperimentuoju su tuo ką turiu iš ARTDECO

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Mano makiažai

Narių vertinimas: 5 / 5

Žvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyvi
 

rudens makiažas su ARTDECO

mano ARTDECO KOLEKCIJA

 

AR VISKAS OK SU MANO ARTDECO KOLEKCIJA?

 

Sekmadienis yra nuostabi diena, todėl vakar prisiruošiau iššluoti savo kosmetikos spintą, ir viską sudėlioti į vietas. Ką dar geriau nuveikti per rudeninę audrą? Atradau visko, o kai ko ir neradau! Kai pagalvoju, kiek lūpdažių Sofija aplaužė, pasidaro baisu. Aną dieną kai grįžau iš darbo toje pačioje spintoje radau pusę Carmex. Tegu lieka tarp dukros ir vyro, kur ta pusė dingo... O dar kiek visko nurideno po spinta:)

Taip besitvarkydama sumaniau susirasti visas turimas ARTDECO kosmetikos priemones. Kuo daugiau visko, tuo sunkiau rasti, bet optimizavimu čia net nekvepia - nežinočiau nuo ko pradėt. Tikslas bu o pasidaryti makiažą su tuo ką turiu sukaupusi iš kompanijos produktų, nes tai mano mėgstamos priemonės rudeniui.

 

rudens makiažas su ARTDECO

 

MAKIAŽAS SU TUO KĄ TURIU IŠ ARTDECO

 

Net sutvarkiusi visą spintą niekur neradau legendinio akių šešėlių pagrindo. Tikiuosi jis ne Sofijos pilve, cha cha (visgi ką tik radau, ačių Dievui). Daugiausia iš šios kompanijos turiu skaistalų, nes jie visada būna gražiose pakuotėse su idealia pigmentacija skubančioms nepadauginti). Kiekvienas sezonas - nauji skaistalai! Makiažui panaudojau esančius kairėje. Radau ir seniai pirktą kompaktinę High Definition kompaktinę pudrą (411.6), kuri idealiai dera su High Definition makiažo pagrindu (52 Warm Ivory). Kai ką teko pamaskuoti su Camouflage Cream, anksčiau su juo maskuodavau itin pajuodusius paakius. Dabar jau atsibodo juos slėpti. Dita Von Tease Anti-Aging maskuokliu su pakeliamuoju efektu perbraukiau ten, kur noriu pašviesinti.

 

makiažas su artdeco

 

Labiausiai apsidžiaugiau atradusi, kad turiu Glam Stars Shimmer Cream, kurį panaudojau tiek akims (nelabai tiko), tiek skruostams. Jis ideliai tinka šaltuoju metu, nes dailiai žėri dirbtinėje šviesoje. Vidines akių puses padengiau rožiniu perlamutriniu šešėliu, kurio nepabijojau užtepti ir po antakiais. Paekspermentavau, ir man atrodo auksas dera su rožine.

Kol kas mano ARTDECO kosmetikos kolekcijoje trūksta tik vyno spalvos šešėlių iš naujos kolekcijos ir tušo. Girdėjau, kad All in One tušas yra daugelio mėgstamiausias. Noriu!

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 4.75 (2 Votes)