Mano žiemos makiažas su PUPA Stay Gold! ir kitais

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Mano makiažai

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

Šventinis makiažas su PUPA Stay Gold!

Žiemos makiažas su PUPA Stay Gold!

 *Nuotraukos neredaguotos

 

Šiandien važiuojant akino saulė, o aš eilinį kartą kaltinau save, kodėl nepasiėmiau akinių. Prisiekiu, vieną kartą negalėjau nieko matyti. Nepaisant to, džiaugiuosi, kad atėjęs šaltukas atnešė šviesių dienų, nes kartais atrodo, kad taip sunku laukti pavasario, kad norisi prisigėrus kakavos skaičiuoti rinkeles ant juosmens, nes prie kakavos reikia dar ir aguoninio pyrago. Visgi man net niūriausią dieną gali praskaidrinti spalvingas makiažas, kurio aš nederinu prie nieko.

 

Trys svarbiausi mano žiemos makiažo produktai yra:

 

PUPA VAMP! 300 mėlynas akių apvedimas mane labiausiai džiugina pasižiūrėjus į veidrodį. Jis privertė mane pasijusti kvailute, nes namuose niekaip negalėjau pasakyti, kad jis mėlynas, o ne juodas. Prisiekiu, tikrai atrodo kaip juodas. Nuotraukos atskleidė tiesą, ir įsitikinau, kad apsikvailinau. Spalvotas akių apvedimas yra mano geros dienos garantas. Nejuokauju. 

 

PUPA Miss Pupa 202 kvepia saldainiais. Rožinė spalva dera su mėlynu apvadu, nes kontrastuoja. Nežinau, kad išryškėja labiau - akys ar lūpos. Norisi tikėti, kad nenusileidžia nė vienos. Man tinka ryškios spalvos, nes esu apdovanota neryškiais suvalkietiškais genais. Lūpdažis pasižiūrėjus atrodo kaip dykuma - sausut sausutėlis, tačiau užtat ilgai išlieka ant lūpų. Šiek tiek kompleksuoju dėl putlių lūpų, todėl matiniai lūpų dažai yra mano mėgstamiausias pasitinkimas, ypač žiemą. Nepamirštu naudoti ir lūpų teptuko.

 

PUPA Stay Gold! skaistinamoji pudra - kasdien naudojamas makiažo produktas. Apie jį tiek daug kalbėjau, kad kažin, ar dar reikia įrodymų, kad jis žiemos makiažo idealiausia skaistinamoji priemonė. Grynas auksas visomis prasmėmis. Tepu ant skruostikaulių, kartais ir virš lūpos, antakių, nosies kauliuko. Svarbu netepti po apatinE lūpa, kad smakras neatrodytų riebaluotas. Vat kaip paprasta tapti žiemos saulės nubučiuota mergaite. 

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 0.00 (0 Votes)