Raudonosios Ugninės beždžionės metus pasitinku keisčiau negu keistai

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Mano makiažai

Narių vertinimas: 5 / 5

Žvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyvi
 

šventinis makiažas  grožio bloge

šventinis makiažas grožio bloge

 

Taip jau kartais nutinka, kad būtent per Naujuosius metus grįžti nemiegojusi po paros iš darbo, nespėji nusipirkti šampano, nes suserga vaikas; žinoma, todėl nepamiegi ir šventi viena, nes vyras kaip tyčia į darbą išėjo. Ką aš sakau? Nieko tokio, tikrai nieko tokio. Kiek komiška, kiek liūdna, kiek ironiška. Priklausomai nuo požiūrio. Jau ne kartą miniu, kad jei gerai sutari su savimi, tau nieko daugiau kaip ir nereikia. Vyras grįš, draugai atvažiuos, todėl švęsime ryt, dukra pasveiks, o išsimiegosiu jei ne šią naktį, tai kitą nakt. Jeigu tik pasiduosime smulkmenoms, jos mus taip įsuks, kad nieko nesinorės.

Nors jau ir šventinis vakaras, vis dar matau savo ištikimiausias skaitytojas vartant Baltijos grožio blogo įrašus. Jūs esate su manimi, aš su jumis, ir esu dėl to be galo dėkinga. Kaip suprantate, man šiandien jau nereikės makiažo, tačiau prieš porą dienų paruošiau vieną variantą su ryškiai raudonomis lūpomis. Visi straipsniai kaip susitarę Naujuosius siūlė sutikti skaisčia raudona spalva pasidabinus lūpas. Gal viskas čia dėl Ugninės beždžionės? Kad ir kaip ten bebūtų, raudona yra klasika, o klasika yra nemari, ir bet kokia proga yra pats patogiausias ir saugiausias sprendimas. Akis pasitepiau metalo spindesio šešėliais, lūpas patepiau ilgai išliekančiais matiniais raudonais dažais, o akis kaip visada apvedžiau spalvotu pieštuku. Toks tas mano variantas, kurio taip ir neišpildžiau pasitikdama beždžionę. Nieko tokio.

 

PAGRINDINĖS MANO ŠVENTINIO MAKIAŽO PRIEMONĖS

 

1 MAC RUBY WOO RETRO MATINIAI LŪPŲ DAŽAI

 

MAC lūpų dažai vieni populiariausių, o Russian Red ir Ruby Woo raudoni atspalviai visada yra įtraukiami tarp daugelio mėgstamiausių. Ruby Woo retro matiniai lūpų dažai išlieka ant lūpų apie pusę dienos, todėl yra geras šventinis pasirinkimas, tik reikalauja tikslumo. O jei pasakysiu, kad kvepia saldainiais? Turbūt tai yra dvi svarbiausios priežastys, kodėl svarbiausioms metų šventėms renkuosi būtent šiuos draugės padovanotus lūpų dažus. Ar galima išlikti nepastebėtai raudonai pasidažius lūpas? Manau, tikrai ne. Pirmyn!

 

2 NYX METALINIO BLIGESIO ROLL ON SHIMMER VIENSPALVIAI AKIŲ ŠEŠĖLIAI: 16 WALNUT

 

Šie akių šešėliai lydi mane visą gruodį, nes turbūt net neturiu nieko greičiau užtepamo akims. Šokoladinis šešėlių blizgesys užburia, o derinyje su matiniais lūpų dažais vaizdas tikrai neblogas. Derinkite matinius lūpų dažus ir blizgius akių šešėlius arba atvirkščiai, ir niekada neliksite nepastebėta per šventes. Šie šešėliai ilgai išlieka, nebyra, lengvai tepasi, lengvai sklaidosi, na o metalo blizgėjimas yra tikras šventinio makiažo arkliukas. 

 

3 ŽALIAS ESSENCE KAJAL AKIŲ PIEŠTUKAS 25 FEEL THE MARI-TIME

 

Jei kada turėsite galimybę prisiliesti prie šių pieštukų, griebkite ne vieną, nes tai patys geriausi akių pieštukai kokius esu turėjusi. Spalva gerai pigmentuota, išlieka visą dieną, nenubėga, nes nei per kieta, nei per minkšta; lengvai tepasi, taupiai naudojasi. Pieštukas nedaug kainuoja, todėl ir sakau, kad vertėtų griebti ne vieną, o ypač ryškias spalvas, kurios paįvairina bet kokį pabodusį makiažo variantą, kaip, tarkim, juodas akių pieštukas ir raudoni lūpų dažai.

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 5.00 (1 Vote)