Ar jau pasiruošę nakčiai? Vakarinis makiažas su Mary Kay

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Mano makiažai

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

vakarinis makiažas

vakarinis makiažas

vakarinis makiažas su Mary Kay

 

Prisimenu tą jausmą, kai su draugėmis ruošdavomės vakarui mieste. Tiesą pasakius, tai būdavo įsimintiniausia, prasmingiausia ir linksmiausia vakaro dalis. Gurkšnodamos kokteilius, kurių sudėtinės dalys keitėsi bėgant metams, skolindavomės viena kitos palaidines ar sukneles, naudodavomės geresniu kažkurios tušu, gražesne šešėlių spalva, plaukus tiesindavomės geriausiu turimu tiesintuvu ir visos buvome be galo laimingos. Viena kitą dažydavom, duodavom patarimų, o taip besiruošiant aptardavome vakaro planus. Draugystė keitėsi kaip tos sudėtinės kokteilių dalys, tačiau atvirkštine tvarka: kokteiliams lengvėjant draugystės darėsi vis stipresnės, tapo brandžios, nes toks ir turi būti geras vynas, taip? 

 

1 VEIDO PARUOŠIMAS

 

Veidą nuplaunu JUVENA veido prausikliu, kuris neputoja, yra labai taupus ir labai gerai, bet švelniai plauna. Visą veidą patepu L'ERBORARIO ACIDO IALURONIC trejopo poveikio paakių kremu, kuris sudrėkina, greit įsigeria, bet neriebina veido, todėl puikiai tinka prieš darantis makiažą. 

 

2 ODA 

 

L'ERBORARIO BB kremas su SPF 15 iš pradžių savo oranžine spalva išgąsdina, tačiau vėliau prisitaiko prie veido odos. Paakius patepu stipriai maskuojančiu Max Factor PAN STIK true beige 12 pieštuku, tada užfiksuoju visą veidą MAYBELLINE NEEW MATTE MAKER matiškumo suteikiančia pudra 20 nude beige. Veidą kontūruoju CLINIQUE TRUE BRONZE 02 sunkissed įdegio pudra su nepastebimom blizgiom dalelėm. Skruostams naudoju nuostabaus blizgesio PUPA STAY GOLD! skaistinančią pudrą.

 

Mary Kay Compact

Mary Kay Compact

 Mary Kay Lietuva Compact šešėliai

 

3 AKYS

 

Visam vokui kaip pagrindą naudoju TED BAKER EYE COMPACT KIT THREE rausvai šampaninę spalvą. Prieš tai nepamirštu MAKE UP FOR EVER Full Cover 3. MARY KAY COMPACT 1 keturių spalvų šešėlių paletė su lūpdažiu tampa svarbiausia makiažo dalimi. Judriąją voko dalį ir zoną po antakiu padengiu šviesiai pilka spalva. Judrųjį voką padengiu bronzine spalva, kuri ant voko tampa tamsiai pilka su blizgiomis bronzos dalelėmis. Šlapiu šepetėliu braukiu per tamsiai pilką matinę paletės spalvą ir padarau natūraliai atrodantį akių kontūrą. Blakstienas du kartus patepu GOSH REBEL EYES juodu blakstienų tušu, kuris atranda daugiau blakstienų negu kada maniau turinti. 

 

4 LŪPOS 

 

Lūpas patepu MARY KAY COMPACT 1 esančiu lūpdažiu ir šepetėliu išlyginu spalvą.

 

5 ANTAKIAI

 

Antakius užpildau tamsiai rudu matiniu INGLOT šešėliu.

 

Vakaras baigdavosi ankstyvais pusryčiais su MacDonald mėsaisiais ir bulvytėmis (kurių šiaip nevalgau, bet dėl kompanijos būdavo verta) kurios nors lovoje aptariant tai, kas nutiko tą vakarą. Tai būdavo rytai be problemų, nesukant galvos apie rytojų, nes svarbiausia buvo moteriška draugystė (su vyrišku prieskoniu), užkąsta skrudintomis bulvytėmis su kečiupu.

 

P.S. Lūpdažiui viskas ok, o štai mano lūpos neatlaikė žiemos šalčių, soris

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 0.00 (0 Votes)