Spalvingas pavasario makiažas su Essence ir Catrice

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Mano makiažai

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

makiažas pavasariui su Essence ir Catrice

 

Labas vakaras, mielos skaitytojos, su mūsų diena! Tikiuosi ji buvo paskendusi turpėse ir šokolade. Jei jau kurį laiką sekate grožio blogo naujienas, žinote, kad man labiausiai patinka spalvingas makiažas, nes jis geriausiai atspindi mano asmenybę, paryškina blyškius veido bruožus ir pagyvimą dažniausiai tamsią aprangą. Siūlau ir jums pavasarį leisti su spalvingu makiažu, kuris gali būti kokybiškas, bet visai nebrangus, jei pasirinksite ESSENCE ar CATRICE makiažo priemones. Esu radusi ne vieną perliuką tarp šių kompanijų produktų! Taip pat šaunu maišyti brangesnes priemones su pigesnėmis. Kartais verčiau daugiau investuoti į odos priežiūrą. Tad pradedam kartu atlikti pavasario makiažą.

 

pavasario makiažas su Essence ir Catrice

 

 

1. Veidą padengiu naujai įsigytu makiažo pagrindu CATRICE All Matt plus 010 Light Beige, kuris yra ilgai išliekantis ir kontroliuojantis odos riebumą. Labai patiko.

2. Maskuoju paakius vandeniui atspariu CATRICE Liquid Camouflage stipraus maskavimo priemone, kuri iš tikrųjų maskuoja gana lengvai. Dažniausiai renkuosi ką nors labiau maskuojančio.

3. Vokus padengiu CATRICE Prime and Fine šešėlių pagrindu, kuris prailgina jų gyvavimo laiką. Gana skystas, bet turi patogų aplikatorių, užtat jį naudoju gana dažnai.

 

pavasario makiažas su Essence ir Catrice

 

4. Viską nusausinu su Essence matiškumo suteikiančia kompaktine pudra, 02 soft beige atspalviu. Nelabai patinka.

5. Judrųjį voką padengiu Essence metal glam akių šešėliais, 18 choco-chic, išsklaidau. Zoną šalia antakio, vidinį akies kraštelį ir apatinį voką padengiu nuostabiais Catrice Limited Edition Metallure Metallic Marbled akių šešėliais, CO1 metalight. Jie labai fotogeniški, akis padaro spindinčias. Abeji šešėliai buvo ilgai nenaudojami, bet atsitiktinai tapo mano pavasario topais!

 

pavasario makiažas su Essence ir Catrice

 

6. Apatinę akių liniją nudažau akių pieštuku, be kurio negalėčiau gyventi - Essence kajal pencil 25 feel the mari-time. Šis pieštukas išlieka visą dieną, tačiau labiausiai mane žavi savo spalva. Apskritai Essence kajal pieštukai yra nepamainomi.

7. Blakstienas nudažau BeYu Diva Lash rudu blakstienų tušu. Suteikia natūralumo. Antakius užpildau Inglot šešėliais.

8. Lūpas paryškinu savo vienu mėgstamiausių The Body Shop Color Crush, 15 fuksijų spalvos minkštu ir sausų lūpų vietų nepabrėžiančiu lūpdažiu.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 3.75 (2 Votes)