BŪK nagų lakai jau 15 metų Lietuvoje!

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Nagų priežiūra

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

BŪK nagų laikai

BŪK nagų lakai Skydance

 

 

Ar būsiu neteisi, jei pabrėšiu, kad tai turbūt pirmieji nagų lakai lietuvoje? Na tai tikrai buvo pirmieji nagų lakai, kuriuos būdama paauglė nusipirkau. Šiuo metu turime didžiulį nagų priežiūros priemonių pasirinkimą nuo profesionalių iki neprofesionalių. Mums viskas tiek pat prieinama kiek ir manikiūro specialistei. O anksčiau džiaugėmės bet kuo, pasirodžiusiu grožio rinkoje, nekreipėme dėmesio į kokybę, tik į kainą. Ar ne?

Dabar mes esame labai labai išrankios. Ne visoms patiks BŪK. Jeigu paieškosime daugiau informacijos apie BŪK nagų lakus, pamatysime, kad vienoms šie legendiniai lakai yra patys geriausi, nes laiko neblogai ir kaina gera, o kitos net negali pažiūrėti į jų pusę dėl kartais nevienodo ilgio šepetėlio šerelių ar prasto laikymo. Jau ne kartą pabrėžiau, kad nagų išlaikymas mums yra skirtingas dėl besiskiriančios nagų būklės. Kai pradėjau naudoti daug aliejų mityboje, pastebėjau, kad nagai ne tik geriaunpradėjo augti, sustiprėjo, bet ir įgavl kažkokio riebumo, blizgesio, todėl savaime aišku ir nagų lakas laiko daug trumpiau nei anksčiau. 

Man BŪK nagų lakai laiko vieną dieną. Labiausiai patinka SKYDANCE linija, kurios buteliukai šiek tiek panašūs į ANNY, o spalvos lengvai tepasi, vidutiniškai greitai džiūna, yra šiuolaikiškos. Vasarą labai mėgau dangaus mėlynumo nagų laką, kurį ir matote ant mano nagų.

Mano nuomone, BŪK labiausiai tinka jaunoms panelėms, žengiančioms pirmus žingsnius į nagų dailę ir lakavimą apskritai, taip pat toms, kurios nenori išlaidauti nagų lakui, dažnai mėgsta keisti nagų spalvą. O šiaip bent kelis būkus rasime kiekvienos moters nagų lakų kolekcijoje. Juos galime nusipirkti bet kurioje didesnėje parduotuvėje.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 0.00 (0 Votes)