CHIC nagų lakai iš Izraelio patiko viskuo

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Nagų priežiūra

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

CHIC grožio bloge

 

 

Siuntinyje iš Izraelio buvo ir niekada nematyti Chic nagų lakai. Juos pamačius mano akys sužibo - įsimintini. Vien ko vertas pailgas aplikatorius! Informacijos apie šiuos nagų lakus mažai, todėl nežinodamas net nepagalvotum, kad jie yra verti dėmesio. O tikrai yra, todėl ieškosiu būdų jų įsigyti daugiau, nes dar taip nėra buvę, kad nagų lakas laikytųsi penkias dienas be papildomų priemonių.

Vienas buteliukas su tamsesniu rusvai violetiniu laku, kitas - rausvai permatomas. Buteliukų išvaizda būdinga profesionaliems nagų lakams. Šviesiausias nagų lakas buvo tiesiog įspūdingo grožio buteliuke su ilgu juodu teptuko laikikliu. Nuo jo nusuki apsauginį ratuką, ir tik tada lakuoji. Patogu.

Spalvų aš neišsirinkau, man jas išrinko, ir tikriausiai numanot, kad pati niekada nesirinkčiau tokių. Aš mėgstu ryškias, neįprastas spalvas tiek makiaže, tiek ant nagų, neutralių turiu ne tiek ir daug... Tačiau...Gautos spalvos labai kasdieniškos, tinkančios bet kokiai vietai ir progai, todėl daugelio mėgstamos. Į darbą tokios pačios populiariausios.

 

 

CHIC Queen Odelia

 

 

Pirmiausia išbandžiau rusvai violetinę spalvąJo buteliukas ir teptukas yra įprasti. Tik spalvos grožis yra unikalus. Galite pamatyti FB konkursinėje nuotraukoje.

Ilgiakočio lako aplikatorius turi skirtingo ilgio šerelių, yra unikaliai kirptas, todėl pats patogiausias, profesionaliausias ir visoks koks -iausias kada nors matytas aplikatorius.

Pati lakų konsistencija yra tokia tinkanti tepti nagus, kad vienas malonumas lakuotis, nors žinote, kad aš to vengiu kiek įmanoma. Matosi, kad nagų lakai yra šviežut šviežutėliai, todėl pats tas tirštumas, prie pigmentacijos irgi neprikibsi - užteks dviejų sluoksnių; plonai tepasi, greitai džiūsta, ir mano nuostabai, net šią neutralią spalvą įsimylėjau. Šviesesnę naudoju kaip pagrindui permatomiems nagų lakams su blizgučiu.

Po penkių dienų supratau, kad CHIC yra geriausias kada nors išbandytas nagų lakas, kurį žūt būt norėsiu įsigyti dar ir dar ir dar. Bėda - internetinė parduotuvė dar tik kuriama. Būsiu pati pirma pirkėja, ir imsiu ryškią spalvą. Kad ir kaip kvailai skambėtų, tokius lakus galite gauti tik pasinaudoję Queenodelia pasiūlymu, kai pirkdami veido kremą gaunate kojų kremą ir šiuos nagų lakus dovanų.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 2.50 (1 Vote)