PUPA Stay Gold! Diamond Dust nagų lakas su 3D efektu

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Nagų priežiūra

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

PUPA Stay Gold! nagų lakas

 

 

Stay Gold! be abejonių yra viena gražiausių PUPA Milano kolekcijų, kuri duoda mums pažadą, kad per šventes atrodysime pritrenkianiai. Na taip tikrai ir bus, jei apgalvosime net tokias išvaizdos detales kaip nagų lakas.

Pirmiausia trumpai apibendrinsiu visą kolekciją. Kiekvienas kolekcijos produktas traukia akį it magnetas, nes auksu tviskančių pakuočių kompozicija su juoda spalva ir produktų blizgesiu dera gerai kaip niekas kitas. Išskirtinai atrodanti šventinė kolekcija iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad yra tinkama tik šventėms, tačiau tai visiškai ne tiesa. Išbandžiusi visas kolekcijos naujienas galiu drąsiai tvirtinti, kad aukso tviskėjimas toks miroskopinis ir subtilus, kad tiks ir kasdieniniam makiažui. 

Šiandien noriu pakalbėti apie šventinės kolekcijos nagų lakus. Jų - du. Kolekcijoje rasite ne mums įprastus, o 3D nagų lakus su plunksnų ir deimantų žibėjimo efektu! Aukso ištroškusioms ir itin šventiškai nusiteikusios rinksis Golden Plumage. Drįsiu teigti, kad auksu tviskantis nagų lakas yra kiekvienos merginos must - haveTuriu labai panašų, todėl šį sezoną džiaugiuosi Glowing Black juoda spalva su raudonų plunksnų efektu.

Jau seniai norėjau juodo nagu lako, tačiau paprasta juoda nėra tai ką rinkčiausi. Norisi vistiek kažko įdomesnio. Juodas nagų lakas su rausvomis plunksnelėmis yra būtent tai, kas tinka man, tačiau lakuoti vienodai visų nagų aš nenoriu. Pasirinkau puošti vieną nagų laką juodai, kitus - rusvai violetiniu nagų laku, o vieno piršto galiuką papuošti prancūziška juoda juostele. Tiko, patiko. Pats nagų lakas laikosi 2 - 3 dienas, priklausomai nuo nagų būklės.

Tokia nepaprasta ta Stay Gold kolekcija, kviečianti žibėt, demonstruot savo išskirtinumą ir švęsti gyvenimą. Pardavimai turėtų būti geri kaip niekada. Jau išsiugdžiau intuiciją nuspėti tokius dalykus.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 0.00 (0 Votes)