Lietingoms šventės renkuosi ANNY dancing in the rain ir big apple shopping

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Nagų priežiūra

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

ANNY Lietuva

 

 

Šiandien mano pasiruošimas šventėms buvo toks įtemptas, kad visai neturėjau laiko prisėsti parašinėti, o kai galiausi vos ne vos atsidūriau prieš ais kompiuterio ekraną, žiū - prisijungt negaliu, rodo arabų kalba kažką arba tik žemėlapį. Gal jau teroristai puola, ar kas čia darosi. Na kaip nors reiks atsilaikyt. Pasijuokiau ir tiek. Truputį lengviau į viską žiūrėti kai nagai šventiškai žėri.

 

Žinot, sniego nebus, ir teks susitaikyti, ir net pratintis, kad apie TAS žiemas, kai buvo sniego iki kelių, galima pamiršt. Lietus Lietuvoj, o mes juk lietų mylim. Ne? Reikia mylėt. Laimingiausi žmonės tie, kurie vertina tai, ką turi. Va tokiom lietingom nuotaikom vedina nuspalvinau nagus ANNY 386 dancing in the rain, ir tikrai prisiminus šios spalvos grožį vakare norėjosi šokti.

Realiai spalva atrodo kiek tamsesnė, o blizgučiai atrodo šventiškai.  Gaila, nuotraukos atspindi tik maą dalelę grožio... Na o spakvą pavadinčiau karališka. Tai tikrai neįprasta spalva, žaliai mėlyna, kaip vandenynas. Galima paskesti jos grožy. Vis noriu žiūrėti į nagus, o tai lengva tarškinat klaviatūra. Man ši spalva ypatingai šventinė. Visiškai nesinori klasikinio raudonos - aukso derinio. Manau taip daug geriau. Norėtųsi klasikos, jei žiema ir šventės būtų klasikinės. Vat prie ko prilinko mano širdis šią lietingą, bet gražią dieną.

Šimtą kart dar karališkiau, kai ant viršaus atsiduria du sluoksniai 736 big apple shopping glitter effect top coat. Duetas groja puikiai, ir manau šis viršutinis sluoksnis išgelbėtų net nuobodžiausią spalvą. Na bet šiandien spalva visai nenuobodi! Nagai nuostabiai tiks prie mano naujųjų dar kvepiančių šviežumu boyfriend džinsų. Šiandien šau leidau pasišvaistyti kairėn dešinėn, bet...tik pagal reikalingų pirkinių sąrašą (galvoje). Šventėms nusiteikus ir pasiruošus. Ypač tą greitai padariau su ANNY 940 quick dry. Nekenčiu laukti, kol nagai susimils išdžiūti. Rekomenduoju ir Sincero Salon nagų lako džioviklį. Be jo negalėčiau gyventi. Dabar jau pronta!

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 0.00 (0 Votes)