Geriausi metų nagų lakas ir valiklis - ANNY ir OVERSA

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Nagų priežiūra

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

geriausias 2015 metų nagų lakas ir valiklis

 

Man be galo gerą įspūdį paliko CHIC nagų lakai, tačiau jų kol kas negalime įsigyti, ir ir visus metus džiaugiausi lakuodama beveik vien tik ANNY. Taip, būtent vieną iš šios kompanijos nagų lakų ir išrinkau vienu iš metu geriausių. Tai ANNY 698 street art news N.Y. graffiti top coat, kuriam buvau itin subjektyvi. Juk tai nagū lakas iš vasarinės mados blogeriams skirtos kolekcijos! Ar dar kas nors kada taip pagerbė blogerius kaip ANNY?? Štai iš kur mano palankumas! Tai blizgus viršutinis sluoksnis, kuris užnugary paliko visus kitus nagų lakus, nes man taip pat pasirodė pats įdomiausias, niekur kitur nematytas. Jam į draugiją išrinkau geriausią metų nagų lako valiklį - OVERSA.

 

Trumpai apie OVERSA - tai nagų lako valiklis be acetono, tačiau laurus jam skiriu dėl itin patogaus dozatoriaus. Tereikia spustelėti vatos tamponėliu plastikinį dozatorių į apačią, ir vatos diskelis sudrėksta tiek kiek reikia. Labai patogu! Būtent dėl šio dozatoriau perku tik tokį nagų lako valiklį jau visus metus! Neketinu sustoti.

ANNY nagų lakas - viršutinis nagų lako sluoksnis man pasirodė unikalus dėl žaviai parinktų blizgučių: tai dviejų dydžių juodi šešiakampiai, juodi pailgi blizgučiai, ir vieno dydžio šviesiai mėlyni šešiakampiai. Labai įdomu tai, kad po dviejų dienų šie mėlyni pradeda apsilupti, ir tampa baltais, o efektas tampa dar gražesnis! Neįtikėtina. Taip pat toks viršutinis sluoksnis net nuobodžiausią nagų laką paverčia traukiančiu akį, daugiau nereikia jokių papildomų priemonių. 

Toks mano pasirinkimas nagų srityje. Kokie buvo tavo geriausi metų atradimai?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 0.00 (0 Votes)