Gražiausios ANNY spalvos

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Nagų priežiūra

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

ANNY Lietuva

 

ANNY švenčia jau penkių metų gimtadienį, tad šia proga nusprendžiau išrinkti man gražiausias turimas spalvas. Galite sutikti, galite ne, tačiau ir gerai, kad mūsų skoniai skiriasi, nes kiekviena esame unikali ir nepakartojama savo skirtumais viena nuo kitos. Aš renkuosi ryškias spalvas daug dažniau nei neutralias, dažniau nelakuoju nagų negu lakuoju, dažniausiai pamirštu naudoti rankų kremą ir labai kankinuosi valydama nagų laką. O dar jei jis su blizgučiais, tai mintyse keikiuosi pačiais negražiausiais žodžiais ir vis žadu, kad daugiau niekada niekada taip nelakuosiu nagų. Bet kiekvieną kartą nuotaika pakyla nusilakavus nagus kokybišku nagų laku, gerai pigmentuota spalva. Tai štai jos, gražiausios mano turimos ANNY spalvos.

 

DSC 0004

 

 

ANNY IT'S A GIRLS WORLD 042

 

Ak, kokia gi dar spalva galėtų būti tokia universali? Ir į darbą, ir po darbo, ir prie visko! Svarbiausia, kad spalva tokia pigmentuota, kad primena tikrą šokoladą! Manau turėtų patikti daugeliui, ne tik man.

 

ANNY Lietuva dancing in the rain

 

ANNY DANCING IN THE RAIN 386

 

Šiuo metu tai yra dažniausias mano pasirinkimas. Pavasarėjant jaučiu potraukį visiems mėlyniems atspalviams, o dar koks pavadinimas! Nuo lietaus niekur nepabėgsim, todėl štai šis tamsiai mėlynas nagų lakas atspindi mano paskutinių savaičių nuotaiką geriausiai. Koks oras, toks ir nagų lakas, ar ne?

 

ANNY Lietuva

 

ANNY ENDLESS LOVE 246

 

Būna tokių dienų, kai norisi jaustis kuo labiau moteriškai. Tokiais atvejais aš renkuosi šviesiai rožinę spalva. Tai lyg grįžimas į nerūpestingą vaikystę, kai mažas miestelis atrodė toks didelis, kad galima pasimesti. Vėliau pasaulis traukėsi, tačiau kartais norisi susigražinti tą vaikystės mažumo jausmą. Tai gali padaryti paprasčiausias cukraus vatos spalvos nagų lakas. Kas su manimi pažaisti vaikystės ant nagučių?

 

ANNY Lietuva No More Yellow Nude

 

ANNY NO MORE YELLOW NUDE 925

 

Kartais visai nesinori lakuoti nagų, bet vistiek norisi atrodyti tvarkingai, nes nagai atlieka daug svarbesnę estetinę funkciją nei kartais manome. Ypač jie svarbūs aptarnavimo srityje. Kai nenoriu lakuoti nagų, greitai nutepu nagus štai tokiu balsvu nagų laku, kuris geriau nei bet kuris kitas sukuria švarių, dailių nagų įspūdį. Drąsiai galima eiti į žmones, o užtepimas nereikalauja daug laiko ir tikslumo. Tuo labiau, kad nagų lakas greitai nudžiūna. Nepabbrėžia rankų trūkumų, maskuoja nagų nelygumus. 

 

ANNY absolutely me lietuva

 

ANNY ABSOLUTELY ME 183

 

Na ką, šį ANNY gimtadienio progą skirtą įrašą užbaikime viena iš populiariausių spalvų, alsuojančių tikra Lietuviška vasara - fuksijų Absolutely Me. Iš tiesų graži spalva, kuriai net nereikai komplimentų. Ji ryški, nuotaikinga, puošia labiau nei kuri kita. Sakyčiau net gi klasika, kaip ir raudona ar bordo. 

 

Nesvarbu kurią spalvą pasirinksite, gera pigmentacija, lengvas tepimas, stilingas buteliukas leis jums jaustis gražiai. Nagų lako spalva turi derėti prie jūsų asmenybės. Nemanau, kad ją reikėtų derinti prie aprangos, nes nagai yra nepretenzingas akseksuaras, tad ir jokių taisyklių čia nėra. Visas minėtas spalvas rasite Kristianoje

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 0.00 (0 Votes)