ESSIE ACQUA E SAPONE parduotuvėje, naujausia kolekcija

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Nagų priežiūra

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

ESSIE nagų lakų stendas Italijoje, Romoje

 

Nevykau į Italiją apsipirkinėti (nors to ir neišvengiau), tuo labiau kosmetikos, nuo kurios namuose ir taip lūžta lentynos, tačiau stipriai pasilepinus saule man trūks plyš prireikė alijošiaus želės. Su degančiomis kojomis geitai užbėgau į ACQUA E SAPONE, kosmetikos parduotuvę, labai panašią į mūsų DROGAS. Čia radau gražiai išpuoselėtus jau mums gerai žinomų prekės ženklų stendus, iš kurių didžiausias, žinoma, buvo PUPA Milano. Kaip ir priklauso. Tačiau čia buvo ir didelis ESSIE nagų lakų stendas, kuris man savo estetika priminė Lietuvoje esančius ANNY stendus.  Svarbiausia man buvo apžiūrėti naują esiukų kolekciją, tiesa, pavasario. Ją šiandien jums ir pristatau. Gaila, šviesiausios ir gražiausios spalvos jau buvo išpirktos...

ESSIE pavasario kolekciją sudaro šešios spalvos nuo šviesesnių vaisinių iki labai tamsių, net sakyčiau nelabai pavasariškų atspalvių. Sakyčiau populiari kompanija mums siūlė pavasarį pasitikti netradiciškai, bet nenuobodžiai. Daugiau patirties su šiais nagų lakais turintys blogeriai teigia, kad ESSIE kuo toliau tuo labiau stengiasi sukurti formulę, reikalaujančią kuo mažiau sluoksnių. Iš savo patirties galiu pasakyti, kad du sluoksniai yra būtini, kartais prireiks net trijų. Konsistencija man per skysta, tačiau mano patirtis su šiais nagų lakais kol kas per menka, kad tai būtų absoliučiai neginčijami faktai.

 

Essie nagų lakai

 

6 NAUJOS SPALVOS

 

ESSIE HIGH CLASS AFFAIR - šviesi abrikosinė spalva. Pavasario klasika.

ESSIE LOUNGE LOVER - rožinis persikas. Kaip gi mes be persikinės? Labai moteriška, prie visko tinkanti spalva. 

ESSIE SUNSHINE STATE OF MIND - koralinis greipfruktas. Viena iš taikliausių pavasario spalvų, tikra šiltamečio karalienė!

ESSIE POOL SIDE  SERVICE - žaliai mėlyna arba atvirkščiai. Viena mano mėgstamiausių nagų lako spalvų. Ar ji pavasariška? Manau tamsūs atspalviai nėra patys tinkamiausi pavasario kolekcijai, bent jau pati atšilus tokius retai renkuosi.

ESSIE OFF TROPIC - kalėdinė žalia. Nors Essie sakytų, kad tai tropikų žalia. Prabangi spalva, kuri traukia dėmesį ir atrodo neįprastai, išskirtinai. Turiu panašią iš ANNY.

ESSIE SHADES ON - keminė vynuogė arba prislopinta violetinė. Tai mažiausiai man patinkanti kolekcijos spalva, nes violetiniai atspalviai man atrodo pigiai. 

Kokia buvo jūsų pavasario spalva? ESSIE nagų lakų, tiek ryškių, tiek neutralių, tiek blizgių, ir net viršutinį sluoksnį, suteikiantį gelinį žvilgesį, galite rasti TOP BEAUTY internetinėje parduotuvėje.

 

ESSIEENVY tinkalaraščio nuotraukos

 

Essie

Essie spring 2016

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 0.00 (0 Votes)