Ką aš manau apie ilgalaikį nagų lakavimą?

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Nagų priežiūra

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

ilgalaikis nagų lakavimas

ilgalaikis nagų lakavimas

 

Visiškai suprantu, kodėl ilgalaikis nagų lakavimas kelia priklausomybę. Tai dar vienas būdas sutaupyti laiko ir kantrybės toms, kurios kaip aš keiksnojasi valydamos apsilupusį nagų laką nuo nagų, ilgai džiovindamos ir sulaukiančioms trumpalaikio rezultato. Visos žinome tą jausmą, kai atsikeliame į pagalvę atspaustais nagais. Arba kaip nulūžta visai neseniai tvarkyti nagai. Dažnai man manikiūras pačiai pavyksta toli gražu ne idealiai, nagus nulakuoti neištepant kraštelių atima daug kantrybės. Viena dieną pasvajojau, kad nereikėtų kankintis, o draugė kaip tik baigė profesionalius nagų lankymo kursus. 

Didžiausias ilgalaikio lakavimo privalumas man yra pagaliau užaugę tvirti nagai. Vos susitvarkau, žiūrėk, jau vienas kitas nagas nuskilęs, aptrupėjęs, negražus. Atrodė, jog niekada nepavyks užsiauginti kaip kitoms. Dabar džiaugiuosi nagais, kurie nebijo netikėtų smūgių.

Taip pat nemažiau svarbu ir tai, kad galiu daryti VISUS buities darbus be pirštinių neturėdama saugoti manikiūro. Ilgalaikis lakavimas idealiai atlaiko indų ir grindų plovimą, rūbų skalbimą, gėlių persodinimą, ilgas maudynes vandenyje. Nagai ir lakas tampa atsparūs bet kokios sąlygoms.

Gelinis nagų lakas išdžiūna greitai, ir vos tik manikiūrininkė po maždaug dviejų valandų baigs tau tvarkyti nagus, iškart galėsi kuistis savo rankinuke, apsiauti batus, vairuoti ir t.t. Procedūra užtrunka gana ilgai, tačiau vienas malonumas jausti, kaip tavo rankomis rūpinasi kitas žmogus. Ilgalaikis lakavimas yra tarsi atsipalaidavimo seansas, per kurį pabendrauji su nagų specialiste, aptari įvairias temas, pamedituoji...

Toks lakavimas užtrunka apie dvi valandas, tačiau rezultatu galima džiaugtis nuo savaitės iki trijų, priklausomai nuo ngų lako ir procedūros kokybės, organizmo gebėjimo priimti laką. 

Nors tamsios spalvos atrodo gražiausiai, jei norite kuo ilgiau džiaugtis nepriekaištingu lakavimu, siūlyčiau rinktis šviesesnes spalvas. Taip ne taip greitai pasimatys ataugęs nagas. Taip pat kuo geresnė specialistė, tuo ji arčiau nagų kraštelio nulakuos, tuo rečiau reiks lakuoti.

Ilgalaikis nagų lakas nėra natūralus, kad visiškai nekenktų, be to nėra gerai, kad nagai diena iš dienos bus padengti keliais sluoksniais. Jeigu lakuosite su saiku, t.y. darysite pertraukas, nieko blogo nenutiks, tačiau kaip ir minėjau pradžioje, ilgalaikis nagų lakavimas gali sukelti priklausomybę

Kiek kainuoja toks lakavimas? Mažiausia matyta kaina buvo 7 eurai. Geriausia kompanija mano manikiūro specialistė įvardino HARMONY nagų lakus, kurie, sakė, yra ir patys brangiausi. Kol kas matau vien tik teigiamas tokio lakavimo puses.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 5.00 (2 Votes)