Geriausi metų gydomieji nagų lakai - ANNY overnight repair ir ANNY calcium nail attack

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Nagų priežiūra

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

ANNY Lietuva

 

Praėjusiais metais mėgavausi ilgalaikio gelinio lakavimo privalumais, nes tai buvo taip patogu, kad joks paprastas nagų lakas negalėjo nukonkuruoti šios procedūros paprastumo! Susimoki ir gali kokias dvi savaites būti rami. Tiesa, nepasitvirtino akučių klijavimas, nes šios man nušokinėdavo jau po kelių rankų plovimo ar batų apsimovimo. Taip pat patogumas neatpirko ir sugadintų nagų. Smagu, kol nagai profesionaliai sutvarkyti ir nulakuoti, tačiau kai ateina metas nusiimti gelį ir kai pamatai, kas liko iš nagų, būna visai nesmagu. Teko vėl įvertinti ANNY calcium nail attack (šiuo metu taikoma didelė nuolaida!) ir ANNY overnight repair (bent jau internete nematau prekyboje). Tiesiog jie buvo po ranka, ir, o mano džiaugsme, jie greitai pagydė mano vargšus nagus. Todėl dainuoju meilės giesmę šiems didiesiems metų pagalbininkams. 

 

ANNY OVERNIGHT REPAIR

 

ANNY OVERNIGHT REPAIR

 

 

Akivaizdu, kad tai nagų kaukė, kurią reikia užsitepti kaip nagų laką. Svarbiausia užsitepus jau neplaiti rankų, nes ir ši kaukė nusiplaus ir nebus jokio poveikio. Iš pradžių atrodo, kad lakas - kaukė laikosi gerai, tačiau vėliau plaunant rankas pamatai, kaip po truputį lakas nusivalo. Ne iš kart! Todėl tepuosi prieš eidama į lovą ir tik tada, kai yra poreikis. Šiuo metu laukiuosi, todėl turite numanyti, kad gydomųjų nagų priemonių visai nereikia - nagai pavydėtinai geros būklės! Priemonė man suveikia maždaug per savaitę naudojimo.

Minusas būtų toks, kad prireikus kaukę nuplauti kartais tai padaryti gana sunku, reikia gerai trinti nagus. Kempinėlė praverstų. Nagai su šiek tiek apsiplovusia kauke atrodo labai negražiai.

 

ANNY CALCIUM NAIL ATTACK

 

ANNY CALCIUM NAIL ATTACK 

 

Tai jau ilgalaikė priemonė nagams, nenusiplauna. Priemonė kaip ir prieš tai monėta yra šiek tiek balkšva. Nagai užtepus įgauna tvarkos ir švaros įspūdį. Man patinka, kad nagų laką galiu naudoti kaip pagrindą prieš tepdama spalvotą, o jei tingiu, galiu palikti tiesiog baltokus nagus. Tvarkinga, o kartu ir gydomasis poveikis. Man tai idealu, nes labai nemėgstu lakuoti nagų pati. 

Ši priemonė man neturi trūkumų. Niekad nesibaigia - ANNY tikrai pasistengė su lako kiekiu, bet gerai, kad nagų lakas nesutirštėja, todėl tai nesvarbu. Ši priemonė man suveikia per maždaug dvi - tris savaites, nagai įgauna pradinę būklę, žymiai sutvirtėja.

Nagų stiprinimo priemonės vienoms suveikia, kitoms - ne, kaip ir daugelis kosmetikos priemonių, nes esam visos individualios, bet tikrai verta išmėginti - gal pavyks. Kol kas neradau geresnių gydomųjų priemonių nagams. Jei rasiu - būtinai pranešiu. Šie nagų lakai kainuoja apie 15 eurų, perku Kristianoje arba Kosmadoje. 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 0.00 (0 Votes)