ANNY keliauja į Korfu: spalvų pasirinkimas atostogoms

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Nagų priežiūra

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

ANNY keliauja į Korfu salą

 

Vienoje iš mano skaitytų knygų perskaičiau labai gerą patarimą, liečiantį visas mūsų gyvenimo sritis: kasdien reikia naudoti geriausiu savo turimus daiktus. Taip kiekviena diena bus maloni ir laiminga, pilna įspūdžių ir malonių akimirkų. Kokybiški daiktai trikia daug malonumo, kai tuo tarpu prasti erzina ir gadona nuotaiką. Tai liečia tiek buitį, tiek aprangą ar kosmetiką. Netgi žmones. Pagalvojau, kad tikrai, kam laukti, ir laikyti naujus drabužius spintoje su etiketėmis, belaukiant tinkamos progos juos apsirengi, kam laikyti geriausius indus ypatingoms progoms, kurios gali ir neateiti, ir kam laikyti geriausią kosmetiką, ją taupant proginiam makiažui ar tiesiog pasilepinimui.

Tokia išmogta taisykle vadovavausi ir dėdamasi daiktus į Korfu salą.


Tą pačią taisyklę pritaikiau ir rinkdamasi nagų lakus kelionei. Pagalvojau, kad tik ANNY gali pretenduoti į mano lagamino turinį, nes šie nagų lakai yra tiesiog geriausi, ką šiuo metu turime savo šalyje: gausybė spalvų ir atspalvių, prašmatniai atrodantys buteliukai, patogus klasikinis teptukas, ideali spalvos pigmentacija, lengvas tepimas, geitas džiūvimas ir optimalus išsilaikymas ant nagų  - apie tris - keturias dienas, priklausomai nuo nagų būklės. Išsirinkau dvi man labiausiai su atostogomis susijusias spalvas: 092 ready to go ir 183 absolutely me. Neėmiau jokių papildomų priemonių spalvos išlaikymui.

Ready to go pasirinkau pirmoms atostogų dienoms. Tai oranžinio atspalvio raudona spalva, primenanti sultingus Sicilijos apelsinus. Ji turi truputį rausvo blizgučio, kurį plika akimi sunku įžvelgti. Spalva dera prie visko ir su viskuo, nes ji klasikinė. Prancūzė tikrai pasirinktų tokią nušviesti savo kasdienybei. O man ši spalva sukyrė ypatingą atostogų pradžios nuotaiką. ANNY goes to Corfu;)

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 0.00 (0 Votes)