Šešta diena Graikijos saloje Korfu: romantiškiausios salos vietos

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Noriu žinoti

Narių vertinimas: 5 / 5

Žvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyvi
 

sala Graikijoje

lėktuvai Graikijoje Korfu saloje

Korfu sala Graikija

Korfu sala Graikija atostogos rudenį

 

Mūsų draugai saloje praėjusią vasarą praleido savo medaus mėnesį. Su vyru juokiamės, kad ši kelionė mums irgi yra kaip medaus mėnesis: turint mažą dukrytę dar tikresnis, negu buvo pirmasis Venecijoje...

Ar kada stebėjote virš jūsų kylančius ir besileidžiančius lėktuvus? Korfu saloje prie oro uosto yra tokia vieta, tiksliau takelis, kuriame prisėdę tokios pramogos ištroškusių poilsiautojų. Jausmas nepakartojamas, tik gaila, kad lėktuvų mažai.

Šalia sėdi ir vietiniai žvejotojai graikai, kurie žvejoja kiek neįprastai: mėto kažkokius kablius su žilka. Kažką kartais ir pagauna. Kiek labiau įgudusiems žvejams turėtų būti lengva čia pasigauti pietus, nes jūroje matyti nemažai žuvelių!

Labiausiai stebina siauru takeliu, jungiančiu dvi salos dalis, važiuojantys motorolerių vairuotojai. Kaip jie nebijo įkristi į jūrą? Mes jau nesužinosime, nes ryt paskutinė kelionės dienos. Septynios dienos Korfu saloje leido pamatyti tingų graikišką gyvenimą, pilną atsipalaidavimo....

Gražiaušia salos vieta be Paleokastricos kurorto ir pasiplaukiojimo permatomame vandenyje tarp dviejų kalnų: Pelės sala arba Mouse Island, kur stovi mažas vienuolynas. Takelis, kur praeini pro katinus, ir jų geriausią draugą, didžiulį šunį, ir tas mažas pastatas su turistine parduotuvėle. Viršuj skraido lėktuvai... Romantiškiausia vieta saloje, kur viskas tampa nebesvarbu žiūrint į tolį... arba lėktuvą virš tavęs. 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 0.00 (0 Votes)