Karšta naujiena: Urban Decay kosmetika netrukus pasirodys ir Lietuvoje

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Noriu žinoti

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

Urban Decay Lietuvoje

Urban Decay Lietuvoje Manpower

 

 

IEŠKOMA PARDAVĖJA - KONSULTANTĖ SU PUIKIAIS PARADAVIMŲ ĮGŪDŽIAIS

 

Jei sekate kiekvieną mano įrašą, žinote, kad neseniai pradėjau dairytis naujo įdomaus darbo. Šiandien nusprendžiau neapsiriboti Klaipėda, ir pradėjau žiūrėti kokie yra darbų pasiūlymai visoje Lietuvoje. Taip netyčia pamačiau, kad WIX ieško darbuotojų. Įdomu... Tokiau naršau. Opapą! Va čia mane dar labiau sudominusi naujiena: Urban Decay kompanija jau žengia ir į Lietuvą, Vilnių, ir šiuo metu per Manpower įdarbinimo agentūrą ieško kosmetikos pardavėjos - konsultantės!

Tai bent, vadinasi jau kitais metais galėsime laisvai išbandyti, apžiūrėti, pačiupinėti, o gal net ir testuoti populiariąsias akių šešėlių paletes! Nereikės siųstis iš kitų šalių elektroninių parduotuvių! Galėsime sekti visas kompanijos naujienas ne tik internetu! Iš darbo skelbimo tampa  aišku, kad bus vykdomi ir individualūs bei grupiniai vizažo mokymai. Svarbiausias reikalavimas pretenduojančiai konsultantei - puikūs pardavimo įgūdžiai. Oi, mes ir taip pirksim, net jei konsultantės įgūdžiai ir nebus patys geriausi. Juk tai Urban Decay - šiai kompanijai jau nereikia savęs pristatinėti. Nors aš norėčiau tai glaustai padaryti.

 

APIE URBAN DECAY IR STIPRIĄSIAS JOS PUSES

 

Urban Decay Amerikoje buvo sukurta ne taip ir seniai - 1996 metais, ir buvo tokia sėkminga, kad ją gana greitai nupirko L'OREAL. Kaip kompanija spėjo taip greitai išpopuliarėti, kad ją nupirktų toks kosmetikos gigantas? Daugelis mano, kad sėkmė yra pigus produktas, tačiau pigus produktas lygu mažam pelnui. Buvo nuspręsta, kad tai bus gana brangi kosmetika. Dar vienas svarbus sėkės garantas - unikalumas. Tuo metu kosmetikoje dominavo tos pačios nuobodžios spalvos: rusva, rožinė, raudona. O kur kitos spalvos? Buvo sumaišyta avietinė spalva su juoda, o gauta spalva pavadinta Urban Decay, kaip ir pati kompanija. Buvo sukurtos išradingos, unikalios produktų pakuotės, kokių neturėjo jokia kita kosmetikos kompanija. Ir kaip gi be reklamos? Buvo sukurtas itin geras marketingo planas, toks geras, kad viso pasaulio grožio tinklaraštininkai ir video kūrėjai kalbėjo ir kalbėjo apie kompanijos produkus non-stop. Taip jų prireikė visiems, galintiems už ryškiaspalvių šešėlių paletę pakloti didesnę nei įprasta sumelę. Viskas prasidėjo nuo 10 lūpdažių ir 12 nagų lakų, ir tokių populiarių parduotuvių kaip Sephora, Ultra, Macy's. O dabar ir Lietuvos parduotuvės! 

Daugiau informacijos galite rasti perskaitę man patikusį straipsnį apie Urban Decay kompanijos sėkmę, bei pagrindiniame internetiniame puslapyje

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 5.00 (1 Vote)