Kalėdų Pop Up renginys sostinėje

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Noriu žinoti

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 
 
Kaledu popup NakedBruce ThingsHappen CosySilver
 
 
 
 
El. paštas kaista. Šį kartą pasidalinsiu informacija apie Kalėdų Pop Up, nes man šis sostinės renginys atrodo vertas dėmesio. Jei tkm galėsiu - dalyvausiu, na bet pirmiausia reikia susipažinti su renginio idėja. Skaitome:
 
Gruodžio 12-13 dienomis nuo 12 iki 19 val. vilniečiai ir miesto svečiai kviečiami į unikalų „Kalėdų Pop Up“ renginį, vyksiantį kultūros centre „Kablys“, esančiame Kauno g. 5, Vilniuje. Čia bus galima sutikti daugiau nei 50 specialiai šiam renginiui atrinktų lietuvių mados, juvelyrikos, interjero ir maisto prekės ženklų.
 
„Kalėdų Pop Up“ renginys – vienintelis toks Lietuvoje, kurio metu vienoje vietoje bus galima rasti daugiau nei 50 aktualiausių ir ryškiausių lietuvių dizaino bei maisto prekės ženklų kūrėjų, pabendrauti su kiekvienu jų asmeniškai ir įsigyti visas kalėdines dovanas po vienu stogu.
 
 
Kaledu popup AgneKuzmickaite Tomaaccessories SkinOnSkin
 
 
Čia lankytojų lauks tokios puikiai pažįstamos lietuvių dizainerės kaip Agnė Kuzmickaitė, Kristina Kruopienytė, Diana Paukštytė, Renata Mikailionytė, stilistė Agnė Gilytė, drabužių ir aksesuarų prekės ženklą „Simona Bandita Design“ pristačiusi televizijos ir radijo laidų vedėja Simona Bandita, juvelyras Benas Staškauskas („S’j“), kurio kurtas žiedas puikuojasi ant islandų atlikėjos Björk albumo viršelio bei daugybė kitų žinomų ir naujų, bet jau pripažintų kūrėjų.
 
„Kalėdų Pop Up“ dalyviai pristatys ne tik jau pamėgtus savo kūrinius, bet ir išskirtinai renginio lankytojams kurtus darbus, pasiūlymus bei dovanas. Pavyzdžiui, čia bus galimą pirmą kartą įsigyti „Naked Bruce“ vilnonių tamprių, „Anchovy“ lankytojus kvies „užkoduoti“ ir vietoje atsispausdinti unikalų atviruko dizainą. 
 
 
 
Kaledu popup Paukstyte DDWorkshop formuniform
 
 
Renginio metu bus galima susikurti kalėdinį vainiką, įsigyti šviežią gyvą eglutę bei šventinių dekoracijų. Veiks restoranas ir dvi „Pop Up“ kavinės. Kavos entuziastai „Crooked Nose & Coffee Stories“ supažindins su originaliais kavos mišiniais, o kepyklėlės „Tie kepėjai“ komanda kartu su „House of Naive“ šokolado meistrais siūlys paragauti kalėdinių skanumynų bei karšto šokolado.
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 5.00 (1 Vote)