Lietuvių tinklaraščiai arba blogai, kurių negaliu neskaityti

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Noriu žinoti

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

Lietuvių tinklaraščiai

 

 

Jau seniai norėjau pasidalinti su jumis savo mėgstamiausiais lietuvaičių tinklaraščiais. Manau bus įdomu palyginti, ką skaitote jūs, su tuo, ką skaitau aš. Spėju, kad jei skaitote vieną grožio blogą, tikriausiai skaitote ir dar bent keletą. Galbūt net užsukate į užsienio grožio oazes, varstote stilingiausių pasaulio blogerių puslapius. Jei pačios svajojate rašyti grožio tinklaraštį, tikriausiai norite paklausti, ar grožio blogerė turi būti graži? Visai ne, tai tik mitas. Pasidairykite. Vienintelis dalykas, kuris skiria jus nuo šių moterų, yra tai, kad jos nepabijojo, pradėjo, domėjosi, rašė dažnai, gal net kasdien. Raskite sritį, kuri jus domina labiau negu bet kas kitas, kuriai negailėsite viso savo laiko (nebijau to pasakyti), ir gana greitai atsidursite populiariausių tinklaraščių sąrašuose. Na o dabar šuoliuojam po mano laisvalaikio skaitinius.

Kotryna Bass tinklaraštis

 

KOTRYNA BASS BLOG 

 

Visai neseniai atradau Kotrynos tinklaraštį, kuris man pasirodė vienas iš kokybiškiausių dizaino ir turinio atžvilgiu. Kotryna rašo anglų kalba. Daugiausiai ji pasakoja apie savo gyvenimo būdą, gvildena tinklaraščio kaip darbo temas, kartais dalinasi kosmetikos atradimais. Labiausiai man patinka Kotrynos puslapio dizainas, ir tai, kad ji rašo beveik kasdien. Man tai ypač svarbu renkantis ar skaityti. Kokybė ir kasdieninis darbas yra viskas! Nenuostabu, kad tinklaraščio kūrėjas su tokiu požiūriu tampa ir verslininku.

 

O JEI NORIU DAR

 

Neseniai pradėjau skaityti šį grožio tinklaraštį, ir susižavėjau Patricijos atvirumu savo skaitytojams, nuoširdžiais pasakojimais apie savo asmeninį gyvenimą ir grožio patirtis. Mačiau, kaip ji pradėjo rašyti, na o dabar jau tikrai nebloga rašytoja. Patricija - puiki istorijų pasakotoja, todėl vis dažniau užsuku į jos lietuviškai ir kasdien rašomą tinklaraštį.

 

skinny stalkes blogas

 

 

SKINNY STALKER

 

Akvilė gyvena Anglijoje, todėl ir rašo mums angliškai, tačiau tai visai netrukdo skaityti jos nuoširdžius įrašus. Šiuo metu blogerė rašo kasdien, todėl dar labiau mėgaujuosi šiuo tinklaraščiu. O jei dar įsijungiu Akvilės Youtube kanalą, išvis ištirpstu jos šypsenoje ir pozityvume. Ji tokia miela, kad jos negalima nemylėti. Tinklaraštyje rasite įkvepiančių būti geresniems įrašų, begalę įrašų apie Ted Baker kosmetiką ir kitus Akvilės grožio atradimus Anglijoje. O kur dar kelionių įrašai. Myli asmenybę - myli tinklaraštį.

 

BEAUTY VIBES

 

Internete rasite du tinklaraščius tokiu pat pavadinimu, tačiau jie - kaip diena ir naktis. Tinklaraštis retai pildomas, bet kažkodėl man patinka. Jo kūrėja atrodo jauna ir kūrybinga asmenybė, kuri mums tikrai dar daug papasakos. Čia randu grožio apžvalgų, kūrybinių idėjų, minčių pamąstymui. Jei dažniau rasčiau naujų įrašų, būčiau labai laiminga. Jaunyste ir grožiu alsuojantis tinklaraštis.

 

gabrielegz tinklaraštis

 

 

GABRIELEGZ

 

Šio angliško stiliaus tinklaraščio kūrėja Gabrielė yra išskirtinio, savito grožio, o jos drabužių pasirinkimas kalba pats už save. Kartais galvoju, kad neišdrįsčiau apsirengti vienaip ar kitaip, tačiau Anglijoje gyventi ir šia kalba kurianti blogerė mane įkvepia ekspermentuoti. Didelės ir kokybiškos nuotraukos yra didžiausias šio tinklaraščio privalumas man. Taip pat primena, kad kiekvieno grožis yra unikalus ir nepakartojamas. Galima rasti ir Gabrielės Youtube kanalą tokiu pat pavadinimu.

 

LITHUANIAN BEAUTY BLOG

 

Nors Aliona ir nekaip atsiliepia apie mane, bet ar turėčiau pykti, kad kažkam nepatinku? Dažnai skaitau jos tinklaraštį ir žaviuosi užsispyrimu siekti savo tikslų. Grožio tinklaraščio autorė ne kartą pabrėžė, kad rašymas jai yra darbas ir vienintelė veikla, o tokių blogerių Lietuvoje tikrai sunku rasti. Tinklaraštis pildomas kasdien su didele meile grožiui. Taip pat čia rasite ir stiliaus bei mados paieškų.

Koks jūsų pasirinkimas?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 4.50 (2 Votes)