Šventinis makiažas. Mary Kay.

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Noriu žinoti

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

šventinis makiažas su Mary Kay

 

Ar jums pasirodė per mažai patarimų makiažui mano įraše 100 makiažo taisyklių iš mano užrašų? Šį kartą nusprendžiau pasidalinti žinomos kompanijos patarimais šventinio makiažo tematika, nes manau daugeliui bent prieš šventes parūpsta kaip tapti šventinio vakaro karaliene. Nesu bandžiusi jokios šios kompanijos kosmetikos, todėl šiuo klausimu komentuoti negaliu, tačiau kam nepatinka nemokami patarimai? Siūlomi makiažai paprasti, todėl bet kuri iš jūsų galėsite pasirinktą variantą atkurti su bet kokiomis turimomis dekoratyvinės kosmetikos priemonėmis. Svarbiausia - sveika oda ir šventinė nuotaika širdyje. 

 

Mary Kay pranešimas spaudai

 

Gražiausios metų šventės kartu su brangiausiais mums žmonėmis - tai laikas, kai nuolatiniame bėgime turime stabtelėti. O jeigu mes, moterys, ne tik norime, bet ir esame kone įpareigotos kasdien atrodyti nepriekaištingai, švenčių metu turime tiesiog žėrėti. Todėl norėdama, jog net pelenės šventiniu laikotarpiu virstų princesėmis,Mary Kayvisažistė Jelena Liaudinienė siūlo du šventinius makiažus, kuriuos be vargo pasidarysite namie pačios.

„Mano patirtis sako, jog moterims šventinis laikotarpis be galo įtemptas. Darydama makiažą šventėms, dažnai turiu daugiau nei visada maskuoti melsvus paakius ar papildomas raukšleles pavargusiuose veiduose. Todėl, kurdama naujus makiažus šioms šventėms, norėjau, jog moterys atrodytų ne tik gražiai, bet ir spinduliuotų gyvybingumą bei subtilią eleganciją“, - sakė visažistė J. Liaudinienė.

 

šventinis makiažas su Mary Kay

šventinis makiažas su Mary Kay

šventinis makiažas su Mary Kay

šventinis makiažas su Mary Kay

 

 

Karnavalinis šėlsmas”

 

Pirmasis makiažas, „Karnavalinis šėlsmas“, skirtas norinčioms tapti stebuklingo Kalėdinio vakaro karalienėmis.

Iš pradžių, nedidelį kiekį makiažo pagrindo bazės su SPF 15 filtru paskirstykite tarp pirštų ir pradėkite dengti veido centrinę zoną – kaktą, nosį ir smakrą, pereikite šonų link. Po to tolygiai padenkite veidą CC kremu su SPF 15 filtru (nuo UV spindulių reikia saugotis visus metus), o kremui tinkamai įsigėrus, odą papudruokite permatoma biria pudra.

Kitas žingsnis - akys. Antakius paryškinkite antakių kontūro pieštuku. Ant piršto galiuko išspauskite nedidelį kiekį vokų šešėlių pagrindo - piršto galiukas turi šiek tiek pabalti - tuomet paskirstykite bazę po visą voką. Tam būtinai naudokite tik 4-tąjį, bevardį pirštą. Visą judantį voką padenkite Spun Silk atspalvio mineraliniais vokų šešėliais, o voko raukšlę paryškinkite skaistalais iš mineralinių skaistalų paletės, pavyzdžiui, „Juicy Guava“, taip išgausite „gaivaus žvilgsnio“ efektą. Akių kontūrą pabrėžkite akių kontūro pieštuku ir lengvai jį retušuokite akių ir antakių kontūro formavimo teptuku. Galiausiai blakstienas švelniai padenkite blakstienų tušu. Odai suteikite persikų atspalvio, panaudodama tuos pačius skaistalus, kuriuos naudojote akių makiaže.

Pagrindinis „Karnavalinio šėlsmo“ akcentas – lūpos. Jų kontūrą pabrėžkite lūpų kontūro pieštuku, o lūpas nudažykite intensyviai drėkinamaisiais lūpų dažais, tam puikiai tiks „Sassy Fuchsia. Tik tiek, ir jūs kalėdinio vakaro pažiba.

 

šventinis makiažas su Mary Kay

šventinis makiažas su Mary Kay

šventinis makiažas su Mary Kay

 

 

 

„Penkios minutės iki vidurnakčio“

 

Norinčioms spinduliuoti prabanga ir elegancija naujametinio vakaro metu, “Mary Kayvisažistė sukūrė makiažą „Penkios minutės iki vidurnakčio“. Makiažo pagrindo baze su SPF 15 filtru švelniai padenkite veido odą. Po to skysto makiažo pagrindo teptuku užtepkite kreminį makiažo pagrindą ir viską sutvirtinkite permatoma pudra.

Užburiančiam žvilgsniui sukurti antakius pabrėžkite Brunette atspalvio antakių kontūro pieštuku, o vokus padenkite vokų šešėlių pagrindu. Akių kontūrą nubrėžkite juodu akių kontūro pieštuku. Visą judančią voko akių dalį modeliavimo teptuko pagalba padenkite Crystalline atspalvio mineraliniais vokų šešėliais. O voko raukšlėje vokų šešėlių retušavimo teptuku išretušuokite mineralinius vokų šešėlius, tam puikiai tiks Sweet Plum spalva. Nepamirškite blakstienų padengti blakstienų tušu.

 

šventinis makiažas su Mary Kay

šventinis makiažas su Mary Kay

 

 

Norėdamos išgauti spinduliuojančios, persiko faktūros odos efektą, veidą išmodeliuokite įdegio pudra, o skruostikaulius padenkite skaistalais iš mineralinių skaistalų paletės „Ripe Watermelon“. Skruostikaulių viršūnes akcentuokite padengdamos šviesinamąja priemone iš tos pačios paletės.

Išraiškingų lūpų efektui lūpų kontūrą nubrėžkite lūpų kontūro pieštuku, o lūpas padenkite intensyviai drėkinamaisiais lūpų dažais Subtly You. Papuoškite savo veidą šypsena - ir jūs pasiruošusi.

„Šventinį vakarą pasipuošusios šiais makiažais – nesuklysite. Tačiau nepersistenkite, nepamirškite paprastų, bet laiko patvirtintų makiažo taisyklių. Svarbu išryškinti kurį nors vieną akcentą - akis arba lūpas, bet ne abu. Naudodamos skaistalus, nesivadovaukite taisykle: per daug, tai ne per mažai. Atvirkščiai, atkreipkite dėmesį, jog perteklinis skaistalų kiekis – sendina. Dengdamos veidą kreminiu makiažo pagrindu, įsitikinkite, kad padengėte visą veido odą, nepalikdamos „aklų“ zonų ties plaukų linija ar šalia ausų, taip pat nepamirškite kaklo srities bei iškirptės zonos, priklausomai nuo to, kokį rūbą ruošiatės dėvėti. Neleiskite smulkioms detalėms gadinti jūsų vakaro“, - patarimais dalijasi visažistė J. Liaudinienė. 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 0.00 (0 Votes)