Koks buvo pirmasis šiuolaikiškas kremas? Nusipirkau!

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Noriu žinoti

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

 

pirmas kremas NIVEA

pirmasis kremas NIVEA

 

Kai rimtoje Claudia Piras ir Bernhard Roetzel knygoje Ledi. Klasikinės moterų mados žinynas netikėtai perskaičiau apie pirmąjį šiuolaikinį kremą, kuris vis dar parduodamas nuo pat 1911 metų, nustebau. Ar galėjau pagalvoti, kad tai būtent šis, visiems puikiai žinomas ir klasika tapęs kremas yra pats pirmasis? Tikrai ne. Perskaičiau, nusipirkau ir pasakoju savo įspūdžius jums.

 

 

NIVEA Creme evoliucija 2

*Nuotrauka iš Eli

 

Dabar jau atrodo savaime suprantama, kad kremas yra baltas, vientisos konsistencijos, greitai įsigeriantis, tačiau kad taip būtų, pirmosioms šiuolaikinėms kosmetikos kompanijoms reikėjo kaip reikalas padirbėti. NIVEA kompanija buvo pirmoji, kuri sugebėjo pagaminti pirmąjį kaip sniegas baltą ir vientisos konsistencijos aliejaus ir vandens pagrindo kremą, tapusį klasika per daugiau nei šimtą metų. Įdomu tai, kad pats žodis nivea iš lotynų kalbos išvertus reiškia sniegą arba tiksliau baltą kaip sniegas (būdvardis). Kremo metalinio indelio išvaizda pakeitė spalvą, užrašus, o sudėtis mažai kito nuo pačio pirmojo varianto net sparčiai tobulėjant technologijoms.  Šie faktai sukėlė didelį mano susidomėjimą, todėl vos beveik už eurą pati nusipirkau magišką kremo indelį, šypt.

 

kremas NIVEA

 

NIVEA kremas nustebino savo greitu įsigėrimu į odą. Dėl nenatūralios sudėties, riebios konsistencijos nerekomenduočiau kremo naudoti veido odai, jautrią odą turintiems žmonėms bei vaikams. Visais kitais atvejais kremas kuo puikiausiai tinka. Ypač jis padės nušąlusiai, suskirdusiai, vėjo nugairintai odai. Jau po pirmo panaudojimo mano rankos tapo švelnios, bet nebuvo  lipnios kaip nuo kitų rankų kremų.

Daugiau apie sudėtį. NIVEA kremo sudėtyje yra mineralinio aliejaus, kuris yra gaminamas iš naftos. Jis yra kontraversiškai vertinamas, nes nėra natūralus, kemša poras, netinka alergiškai odai. Mikrokristalinis vaškas ir parafinas taip pat yra nusipelnę daug kritikos, tačiau pirkdami pigų kremą iš parduotuvės šių trijų populiarių ingredientų neišvengsime. Nors kremas ir nėra natūralus ir jo nereikėtų vertinti kaip natūralaus kremo, jis gerai minkština odą, nėra riebus, kaip daug kas teigia. Tinka naudoti sausai ir normaliai odai, tada tikrai nepasirodys riebus.

Tai gana universalus kremas, kuris man kvepia klasika ir primena močiutės namus, į kuriuos visada norisi sugrįšti.

 

pirmasis kremas NIVEA CREME

 

Viską apibendrinus, kremą mielai naudosiu rankoms ir nešiosiuosi savo rankinėje, nes jis labai smagus pasiimti su savimi. Gal mano dukra savo rankoms irgi kažkaada naudos NIVEA kremą mėlyname apskritime? 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 0.00 (0 Votes)