Diena su DAVINES: žmonės, kompanija, produktai ir požiūris

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Noriu žinoti

Narių vertinimas: 3 / 5

Žvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

DAVINES Lietuva

 

 

Jūs turbūt jau atkreipėte dėmesį į mano (ir kitų grožio blogerių) susižavėjimą profesionaliais DAVINES produktais, ypač mano pamėgta LOVE tiesinančia linija, be kurios aš atrodyčiau pasišiaušusi kaip raganiūkštė. Taip jau sutapo (kaip nuostabu!), kad šią savaitę turėjau progą praleisti beveik visą darbo dieną su DAVINES atstove Kauno regione, todėl galėjau pamatyti, kaip produktai atkeliauja iki mūsų rankų, įsitikinti jų populiarumu, pamatyti, kokie žmonės lieka mums, pirkėjams, nematomi, buvau ir viena pirmųjų, savo rankose laikanti dar šviežumu kvepiantį naujutėlaitį katalogą, kuris papildytas papildoma informacija apie kompaniją bei informacija apie naujus produktus. Ar yra kokių naujienų? O taip! Jų nemažai, ir man asmeniškai, jos labai aktualios, bet apie jas papasakosiu kitą kartą. Šiandien noriu jums papasakoti apie kompaniją, jos požiūrį, išsirtinumus ir, tikiu jums įdomiausia, apie kompaniją atstovaujančius žmones.

 

 

APIE ŽMONES

 

 

Pradedu pasakojimu apie kompaniją atstovaujančius žmones, nes manau, kad tai yra vienas iš svarbiausių ingredientų, leidžiančių kompanijai sėkmingai gyvuoti. Žmonės yra visa ko pagrindas, nes jų požiūris atsispindi visoje kompanijos veikloje nuo A iki Z. Lietuvoje DAVINES atstovauja ypatingai savo darbui ir klientams atsidavę žmonės, kurie nebijo pripažinti, kaip myli savo darbą, jam atiduoda visą savo laiką ir tuo didžiuojasi. Savo akimis galėjau įsitikinti, kaip didžiuojamasi atstovaujamais produktais, kompanijos veikla, kaip vertinami klientai, koks ryšys yra tarp pardavimo vadybininko ir kliento. Pastebėtas požiūris, kad svarbiausia ne parduoti, o kam, ką ir kaip tinkamai parduoti man itin imponavo. Praleista diena kartu su kompanijos vadybininke dar labiau sustiprino mano meilę ir ištikimybę DAVINES. Profesionalumas mane visada labai žavėjo!

 

APIE KOMPANIJĄ

 

Pirmiausia noriu trumpai papasakoti, kuo mane sudomino ir įkvepia pati kompanija. Tikriausiai esate girdėję, kad Italijoje yra labai stiprus šeimos ryšys. Taip kaip yra įprasta kartu valgyti (ypač vakarienę), gaminti šeimai įdedant daug širdies, gyventi kelioms kartoms kartu, puoselėti šeimos narių santykius, taip yra ir įprasta turėti šeimos verslą. Šeima ir laikas, leidžiamas kartu yra Italijos pamatas, tradicijos puoselėjamos atsakingai ir su meile. DAVINES tiek Italijoje, tiek Lietuvoje yra šeimos verslas. 1983 metais Bolatti šeimos pradėtas verslas (Parmoje) puoselėja atsakingumą prieš šeimą (svarbiausia tvirti šeimos narių santykiai), bendradarbius (DAVINES darbuotojai palieka kompaniją nebent ketindami pradėti savo verslą) ir net planetą (1% nuo kiekvieno įsigyto produkto skiriamas planetos išsaugojimo organizacijoms remti). Šiuo metu DAVINES produktai parduodami net 75 šalyse, o būstinės įsikūrę tokiuose miestuose kaip Niujorkas, Londonas ir Paryžius. Lietuvoje kompanija yra įsikūrusi Trakuose, o didžiausią produktų pasirinkimą rasime Ti Amo grožio salonuose! 

 

DAVINES Lietuvagrožio bloge

 

APIE PRODUKTUS

 

Taip pat mums svarbu žinoti, kuo yra išskirtiniai DAVINES produktai. Juk Lietuvoje yra net virš 30 profesionalius produktus kirpykloms ir grožio salonams parduodančių kompanijų! Pati savo akimis galėjau įsitikinti, kiek daug šios komapnijos produktų yra užsakoma per dieną, kiek daug jų iškeliauja į geriausius Kauno grožio salonus. Vadinasi, produktai tikrai yra patrauklūs. Ir dar kaip!

Pirmiausia, DAVINES produktai tikrai veikia taip, kaip žada filosofinėmis mintimis prasidedantys produktų aprašymai, jei tik pasirenkami produktai, kurie geriausiai atitinka mūsų plaukų tipą. Geriausiai pataria profesionalūs kirpėjai!

 

 

1457547748396

 

 

Antra, produktai yra labai skalsūs. Pati matau, kaip vos lašelio produkto užtenka mano ilgiems plaukams. Vadinasi, naudodama efektyviai veikiančius produktus aš dar ir sutaupau.

TrečiaDAVINES produktų pakuotės yra gaminamos naudojant minimalų plastmasės kiekį, reikalingą tinkamai apsaugoti jose laikomą receptūrą. Pakuotės gaminamos iš tinkamo maistui laikyti plastiko ir gali būti panaudojamos kaip indai ir gėlių vazonai. Essential Haircare produktai yra gaminami tik naudojant energiją, gaunamą iš atsinaujinančių šaltinių.Mano manymu, produktų pakuotės yra itin skoningos, permatomos, todėl galime matyti mūsų mylimų produktų spalvas bei konsistenciją. Plaukų fiksavimo produktai apskritai yra nematyto grožio pakuotėse, nes paslėpti po spalvingu popieriuku, kurį išvyniojus randama graži mintis.

Taip pat privalau paminėti, kad DAVINES dirba su pelno nesiekiančia Slow Food Presidium organizacija, taip remdama smulkius gamintojus, kad jie galėtų toliau auginti vietinius augalus ir taip apsaugoti gamtinį paveldą. Taigi, remiamas vietinis ūkis, vertinamos amatitinkų tradicijos, ko mums dar labai trūksta Lietuvoje! Kiekvienas DAVINES produktas turi specifinį ingredientą iš Slow Food Presidium ūkių. Jokių parabenų ir sulfatų, todėl plaukai yra puoselėjami, neišsausėja (mano plaukai yra tikras to įrodymas!).

Kompanijos produktų galite įsigyti daugelyje internetinių puslapių ir grožio salonų, tik netingėkite paieškoti. Užsukite pasilabinti ir pasikalbėti su kompanijos atstovais ir didžiausioje metų parodoje PELENĖ Vilniuje šį savaitgalį jau nuo šiandien. 

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 0.00 (0 Votes)