Dvigubai ilgiau išliekantis veido matiškumas su Make Up Factory kempinėle

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Noriu žinoti

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

Make Up Factory kempinėlė

 

Make Up Factory kempinėlė ilgai stovėjo nenaudojama, o dabar be jos sunku įsivaizduoti natūralius potėpius ant veido su sausa ar skysta pudra. Tai Beauty Blender tipo kempinėlė, tačiau kadangi pastarojo niekada neturėjau, lyginti negaliu. Esu visiškai patenkinta ir Make Up Factory požiūriu į kokybę. Ši itin patvari kempinėlė (atlaikė jau ne vieną dešimtį plovimų) tapo mano svarbiu atradimu natūraliai atrodančio, o svarbiausia, matinio makiažo link. 

Visos žinome, kad dažniausiai tokia kempinėlė yra naudojama šlapia skystos pudros padengimus. Didžiausias tokios kombinacijos pliusas yra natūraliai atrodantis veidas, tolygiai pasiskirsčiusi pudra. Deja, su skysta pudra mano veidas išlaiko matiškumo vos vieną valandą. Visai kas kita yra sausa pudra, kuri sugeria veido riebalus.

Sausai pudrai naudoju ne šlapią, kaip įprasta, o sausą kempinėlę. Įmerkiu kempinės šoną ir galiuką į mineralinę pudrą ir jais tapšnoju visą veidą (prieš tai padengtu lengvu dieniniu kremu su SPF 15 iš Skincode Essentials), nes mano veido oda riebi. Buvo malonu pastebėti, kad makiažas daug ilgiau išlieka matinis negu naudojant įprastą pudros šepetėlį. Drąsiai galiu teigti, kad ši pudros įtapšnojimo technika kempinėle dvigubai prailgina matiškumo išlikimo laiką bei garantuoja natūralų rezultatą, svarbiausia negailėti atidumo. Išbandysite? Bent jau skystai pudrai tepti tikrai turėtumėte išmėginti tokio tipo kempinėlę!

Make Up Factory kempinėlę ir kitų sąlyginai nebrangių, bet kokybiškų makiažo šepetėlių galite rasti Kristiana parduotuvėse.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 0.00 (0 Votes)