Geriausias būdas įveikti lūpų pūslelinę

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Noriu žinoti

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

Actas nuo herpeso varlės

 *Pixabay.com nuotrauka

 

Kadangi savo grožio tinklaraštyje rašau tik tai, kas aktualu man ir manau galėtų būti įdomu jums, o taip pat visada mano įrašai yra įtakojami tam tikrų situacijų, nuotaikų, įkvėpimų, šiandien nuspendžiau pasidalinti informacija, kaip aš įveikiu lūpų pūslelinę. Šiandien yra ta diena, kai velniūkštė vėl išlindo. Gerai, kad jau išmokau, kaip eikia su ja gyventi.

Jeigu taip nutiko, kad užsikrėtėte pūsleline, bloga žinia yra ta, kad ji jums kartosis ir kartosis. Mano ir turbūt daugelio atveju pūslelinė išlenda labai dažnai ir rodo nusilpusį imunitetą. Visomis priemonėmis bandau jį atstatyti, tačiau organizmas yra sudėtinga sistema. Kaip reikia laiko, kad mūsų imunetetas nusilptų, taip reikia ir laiko jam atstatyti. Bet tai jau atskira tema. 

Taigi, vakar atsikeliu, ir matau, kad mano lūpos vėl nusėtos mažų pūslelių. Įdomus dalykas tas, kad dažniausias gydymo variantas ACIC tepalu tiek man, tiek mano vienai brangiai draugei sukelia atvirkštinį variantą - lūpos pradeda tinti! OMG. Kažkokių kitų priemonių kovoti su šiuo plačiai paplitusiu virusu nėra (dar yra tabletės, kurias reikia gerti, tačiau aš jų bijau). Vadinasi, reikia naudoti natūralias priemonias!

Natūrali priemonė, su virusu daranti stebuklus, yra tiesiog paprastas maistinis actas. Vos tik pajaučiu kylant pūsleles, tuoj tą vietą patepu actu. Jis virusui neleidžia plisti, pūslelė subliukšta, o lūpos iškart ima sveikti. Actas apskritai yra nuostabi natūrali priemonė su milijonu panaudojimo būdų. 

Užjaučiu visus, kuriuos kamuoja nuolat pasikartojančios lūpų pūslelės. Linkiu ir jums, ir sau kuo geičiau ir efektyviau sustiprinti organizmą, kad nebūtų baisūs jokie mus supantys virusai!

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 0.00 (0 Votes)