Būtiniausi makiažo šepetėliai - ar tikrai reikia tiek daug?

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Noriu žinoti

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

būtiniasi makiažo šepetėliai pagal baltijos grožio blogą

 

Kiek gi makiažo šepetėlių gali prireikti pasidaryti makiažą? Aš manau, kad minimalus kiekis būtų du - trys: makiažo pagrindui, sausai pudrai ir šešėliams. Visgi kiekviena moteris turėtų atkeipti dėmesį į savo individualius poreikius. Žinau moterų, kurios visiškai nenaudoja šešėlių, sausos pudros arba makiažo pagrindo, tačiau naudoja skaistalus, koreguoja antakius arba naudoja šepetėlius, kuriuos randa pridėtus prie dekoratyvinės kosmetikos palečių. Šiandien rodau man svarbiausius makiažo šepetėlius. Su šiuo aštuonetu galiu viską!

 

1 SAUSOS PUDROS ŠEPETĖLIS

Jis man privalo būti didelis ir švelnus. Kadangi esu riebios odos, man makiažo fiksavimo funkciją geriau atlieka Beauty Blender tipo kempinėlė, kuria įtapšnoju pudrą į veidą. Didelį šepetėlį naudoju, kai oda mažiau riebaluojasi. Jei jūsų oda nėra riebi, toks didelis šepetėlis labai pravers.

 

2 SKAISTALŲ IR SKAISTINAMOSIOS PUDROS ŠEPETĖLIS

 

Geriausia, kad būtų kirstu galu, nes taip lengviau gražiai padažyti skruostus. Šis šepetėlis yra skirtas sausai pudrai, tačiau man jis tinkamiausias skaistalams arba skaistinamajai pudrai, nes palyginus su kitais pudros šepetėliais yra mažesnis. Neįsivaizduoju savo makiažo be skaistalų žiemą ir be skaistinančios pudros šiltuoju metų laiku, todėl toks šepetėls man yra būtinas.

 

3 ANTAKIŲ ŠEPETĖLIS

 

Šis dviejų galų šepetėlis iš tikrųjų yra skirtams šešėliams, tačiau jiems jis per prastas, nes kietas. Kaip antakių šepetėlis jis yra labai geras. Rinkitės kietesnio plauko šepetėlius antakiams. Kam jo apskritai reikia? Naudojant kartu su antakių pudra (arba tiesiog šešėliais) suteikia antakiams pilnumo ir išbaigtumo įspūdį. Svarbiausia savęs nepaversti griežta. Man toks šepetėlis yra būtinas, nes antakiai gana reti. Jums gali ir nereikėti, ypač jei naudojate pieštuką. Tik turėkite omeny, kad jis suteikia griežtesnes linijas nei šešėliai.

 

4 DIDELIS APVALUS ŠEŠĖLIŲ ŠEPETĖLIS

 

Labiausia tinka judriajam vokui šešėliais padengti. Su juo vienu truks tikslumo, nenubėžite griežtesnių linijų, todėl ir kitus šešėlių šepetėlius įtraukiau į privalomų sąrašą. Jei skystą makiažo pagrindą galite užsirepti ir pirštais, tai šešėlius galėsite užteti su dažniausiai niekam vykusiu pridėtu šepetėliu - kempinėle. Manau tikrai yra būtinas bent vienas šešėlių šepetėlis. 

5 SKYSTO MAKIAŽO PAGRINDO ŠEPETĖLIS

 

Toks šepetėlis yra klasika, todėl jį pateikiu tik kaip pavyzdį. Man asmeniškai labiausiai patinka kūgio formos šepetėlis arba kiaušinio formos kempinė - su jais makiažas atrodo daug natūraliau, pagrindas pasidengia plonesniu sluoksniu, lygiau ir greičiau pasiskirsto. Skystą pagrindą užtepsite ir pirštais tapšnojant, tačiau rezultatas niekada neprilygs makažui su šepetėliu.

 

6 TRIKAMPIS ŠEŠĖLIŲ ŠEPETĖLIS

 

Su trikampio formos šepešėliu lengviau prieiti ten, kur sunku su apvaliu.

 

7 ŠEŠĖLIŲ SKLAIDYMO ŠEPETĖLIS

 

Šešėliai neatrodys natūraliai, jei nebus išsklaidyti su tokio tipo sklaidymo šepetėliu. Jis visą laiką turi būti švarus, kiekviena griežtesnė linija išsklaidyta, sulieta su kitais šešėliais. Su šiuo šešėlių šepetėliu akių makiažas išliks švarus, bet galima apsieiti ir be jo.

 

8 MAŽESNIS APVALUS ŠEŠĖLIŲ ŠEPETĖLIS

 

Patogesnis už didesnį, aprėps mažesnį voko plotą.

 

Jei nenorite permokėti už gerus makiažo šepetėlius, nuoširdžiai aš siūlau rinktis Real Techniques šepetėlius. Jie tarnaus jums ilgai, nevargins šerelių kritimas, kotai liks ilgai kaip nauji. Taip pat rekomenduoju išbandyti Beauty Blender tipo kempinėlę, nors iš pradžių galite jos ir neprisijaukinti. Išmėginkite naujoves, kad galėtumėte atsirinkti, kas geriausiai tinka jums. 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 5.00 (2 Votes)