Vestuvių metinės: kažkada raudoniems žiedlapiams krintant ant tavo veido

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Noriu žinoti

Narių vertinimas: 5 / 5

Žvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyvi
 

vestuves grozio blogas

 vestuves baltijos grozio blogas

 

Saldi tarsi uogienė su druskos prieskoniu, ta diena atėjo greičiau negu galėjom tikėtis. Vylėmės, kad ji bus įsimintina ne tik mums, bet ir patiems brangiausiems žmonėms. Atrodė tiek laiko ruoštasi, maždaug pusė metų, o per tiek galima ir knygą parašyti! Kaip dabar atsimenu, buvome ne šiek tiek išsigandę, o tėvams atrodėme per jauni: prisieki, kad būsi ištikimas/ištikima, laimėj ir nelaimėj visą gyvenimą, nors galvoj netelpa, koks tas gyvenimas bus, kiek jis truks, kaip jis atrodys. Ir dabar netelpa. Juk sunku įsivaizduoti save jau esant senukais, o dar sunkiau, dviems vos pajudančiais senukais, vis dar besilaikančiais už rankų! Pusiau juokauju.

 

vestuves baltijos grozio blogas

 

Bet kuris gyvenimo žingsnis man visų pirma asocijuojasi su atsakomybe. Kartais iš manęs juokiasi, kad esu per daug atsakinga, na ir kas! Aš visada jaučiuosi atsakinga pirmiausia prieš save, o vėliau prieš kitą, nes padaryti geriausia, geriausia, ką gali kaip žmogus, nėra lengvas uždavinys. Meilė yra atsakomybė sau ir žmogui, kuris tave prisijaukino ir kurį tu prisijaukinai. Ar atsakomybė gali būti lengva?

 

vestuves grozio blogas

 vestuves baltijos grozio blogas

 

 

 

Tiesą pasakius, atrodo, kad per dešimt metų kartu ir penkis santuokoje abu pasikeitėme 180, o gal net 360 laipsnių, kad meilė keitė savo atspalvius kiekvieną dieną ir niekada nenustoja keistis. Ji vis kitokia, tačiau kokybiškesnė, jei galima taip pavadinti meilę. Kuo toliau, tuo būti atsakingam yra lengviau, jei praktikuoji tą kiekvieną dieną!

 

vestuves baltijos grozio blogas

 

Sofija yra įrodymas ilgam, kad vienas kitą per gyvenimą mylėjome tiek, kad nusprendėme prisiimti milžinišką atsakomybę (ir vėl aš apie ją, tikriausiai pamanysit, kad neturiu ką rašyti, tačiau čia juk esmė) - užauginti žmogų. Ne bet kaip, nes tam jokios atsakomybės nereikia, o abiems atiduodant dukrai tiek meilės ir laiko kiek gali žmogus. Atsiduoti kitam bent šiek tiek užmirštant save yra labai sunku!

 

vestuves baltijos grozio blogas

 

 

Žiūrėdamas į kito žmogaus nuotraukas socialiniuose tinkluose pagauni save galvojant, kad jo gyvenimas idealus, kad viskas ateina lengvai ir be pastangų, net kad meilė turi būti be pastangų, tačiau su laiku pats sveri savo gyvenimą ir žinai, kad ta naujai iškepta šeima, žvelgianti iš šiltų kraštų nuotraukos pereis ne tik per šilta...Dažnu atveju išsikirs, pyksis dėl pinigų, vaikų, namų, paskolų...;gal net viešai sudegins vienas kito drabužius ar gėles; paslapčia (geriausiu atveju) turės meilužį arba gyvens, žinodamas, kad kažkada žmogus, kuriam prisiekė mylėti iki grabo lentos, gyvena kitą asmeninį gyvenimą, tik jau be tavęs. Žmogui, iš prigimties savanudžiui, mylėti kitą yra tikrai sunku.

 

vestuves baltijos grozio blogas

 

Meilėje daug dalykų džiugina, nemažai ir skaudina, tačiau brangiausi dalykai šiame labai neprivačiame pasaulyje, ypač jei mes taip nusprendžiame, vistiek lieka privatūs. Tai ką iš tikrųjų jauti, tai, kas daugelį metų buvo svarbiausia, tikrąją savo meilės istoriją, kuri tikrai yra kaip keisčiausias kulinaro eksperimentas, žino tik du žmonės. Kuo labiau tyli apie meilę, tuo labiau ją turi už uodegos. Turbūt paklausite manęs, kam ta meilė, jei ją laikyti kaip tą paukštę taip sunku? Ak, ne gi nežinojote, kad tik įdėjęs pastangų, patyręs sunkumų galėsi ne raškyti vaisius, o ĮVERTINTI jų saldumą.

Kas yra meilė, visi garsiai kalba, tik vargu, ar galima žinoti, kas ji yra. Kiekvienam kitokia.

Su mūsų metinėmis, Mantai! Ačiū už viską.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 0.00 (0 Votes)