Tikra itališka pica Klaipėdoje Pas Francesco!

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Noriu žinoti

Narių vertinimas: 5 / 5

Žvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyvi
 

picerija Pas Francesco Klaipėdoje

 

Rašydama apie Nidą, prisiminiau, kad dar taip ir neaprašiau kelionės į Italiją, kuri buvo fantastiška, bet su pipiriukais praėjus kelios savaitės po kelionės, tačiau viena italė apgavikė manęs neprivertė manyti, kad visi italai tokie - gyvendama Italijoje sutikau daug nuostabių žmonių ir kiekvieną kartą sutinku keliaudama po Italiją. Tiesa, dažniausiai tai būna vyriškoji giminė. Net patys italai apie savo moteris baisiai atsiliepia. Kiek skundų esu girdėjusi, deja, jie yra tiesa. Iš kitos pusės, kartais net žandikaulis atvimpa, kokių fainų žmonių būna! Kol kas įrašo apie savo kelionę į Romą dar neparašiau, tačiau tai kompensuosiu kiek kitaip. Šiandien noriu papasakoti apie vietą, kurioje galita paragauti tokios pat skanios picos kaip Italijoje. Tai yra picerija Pas Francesco, kurią galite rasti Turgaus g. 20, Klaipėdoje

 

Pas Francesco picerija Klp

Pas Francesco tikra itališka pica

Pas Francesco picerija Klaipėdoje

pas francesco picerija Klaipėdoje

 

Paties Francesco nemačiau, tačiau jo piceriją mano mylimiausių kavinių ir restoranų sąraše. Kiek žinau, Francesco su žmona lietuve dar turi restoraną Plungėje. Skaičiau, kad Francesco yra meilės emigrantas. Džiaugiuosi, kad jis syteikia mums galimybę valgyti tikrą itališką picą.

Mažoje picerijoje karšta, jauku ir vyrauja namų atsmosfera. Nerasite pompastikos ar prabangos akcentų - ant kelių staliukų, kurie yra rūsyje, rasite languotą raudoną staltiesę ir jau paruoštą stalą su servietėlėmis ir įrankiais. 

Jei ne ši picerija, vargu ar valgyčiau picą apskritai, nes kiek teko Lietuvoje valgyti picą, kažkas baisaus. Blogiausia kai pavalgius apima blogas jausmas, savigrauža, gal buvo valgyta tik kad valgyti. Mano manymu blogiausias ingredientas, kuris gali būti picoje, tai paprastas pigus lydytas sūris. Pats Francesco yra neapolietis, todėl manau net neturėtų minties naudoti tokio produkto savo picai. Tikrai, čia picai naudojama speciali mocarela skirta picai. 

Francesco ištampo tęšlą savo rankomis, picai renkasi tik aukščiausios kokybės ingredientus, o jos kepamos itin aukštoje temperatūroje. Dažnai pica būna su vienu šiek tiek apdegusiu šonu, tačiau tokią picą gausite ir Italijoje! Tai laikoma netgi privalumu. Pica turi gana storą padą ir yra labai soti. Vos po kelių kąsnelių ateina sotumas, todėl kitą kartą ketinu imti vieną sau ir vyrui arba bent dalintis su Sofija. Čia nerasite trijų dydžių picos, kaip ir Italijoje - yra vienas vienintelis dydis ir jį pavadinčiau vidutiniu. 

Mano mėgstamiausia pica yra Margarita, todėl beveik visada tokią imu, tačiau Tau rekomenduočiau išbandyti picą su jūros gėrybėmis. Nepamiršk Tiramisu, jei dar liks vietos, o kad pasijustum tikrai kaip Italijoje, dar rekomenduoju užsisakyti ir vyno. 

Nerekomenduoju į piceriją eiti karštą vasaros dieną, nes ventiliacija labai prasta, nepaprastai karšta, tačiau atvėsus pats tas įsitaisyti prie vieno iš jaukių staliukų, kur laukdami picos galėsite žvalgytis į Italijos vaizdus nuotraukose. Gaila, kad nėra lauko staliukų - jiems paprasčiausiai gatvėje turbūt nėra vietos! Ilgai patiekalų laukti neteks, o pavalgius liksite kaip niekad sotūs. Aptarnavimas geras, padavėjos lietuvės. Manau geriausia staliuką užsisakyti iš anksto, nes kaip minėjau jų tik keli. Nekantrauju sugrįžti.

 

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 0.00 (0 Votes)

Taip pat skaitykite