Ką perku Lidl

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Noriu žinoti

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

ką perku Lidl Lietuva Baltijos grožio blogas

 

Kai tik Lidl atsidarė, buvau išvykusi į Italiją. Grįžau jau viskam nurimus, tačiau dar buvo šiokios tokios eilės, kurių norėjosi išvengti. Gyvendama Italijoje visada apsipirkinėdavau šioje parduotuvėje, nes norėjosi pataupyti kelionėms po šalį. Apsilankius pirmą kartą Lietuvoje man nepasirodė, kad būtų per mažas pasirinkimas, nes stengiamės pirkti pagrindinius produktus ir gaminti maistą patys, o ko nėra parduotuvėje, randame turguje. Lidl paliko labai gerą įspūdį ne dėl kainos, o būtent dėl produktų kokybės ir malonaus aptarnavimo. Jau po pirmo apsilankymo nusprendėme maistą stengtis pirkti tik šioje parduotuvėje vieną kartą per savaitę. Čekis kaip užburtas dažniausiai rodo apie 25 eurus prisidėjus vos ne visą vežimą. Šiandien noriu pasidalinti keliais produktais, kurie man patinka.

 

 

Lidl

 

1. LEDAI

 

Dėžutę ledų akcijos metu galima nusipirkti mokant apie eurą, tačiau šiuo įrašu noriu pagirti būtent ne kainą, o kokybę. Jei parašyta, kad šerbetas yra su uogomis, tai valgydami būtent jas ir jaučiame. Tikras skonis, tikros uogos, jų daug. Jei parašyta, kad ledai su riešutais, tai ledais užklota ir bus daug cielų riešutų. Kaip vartotojai tai nauja, lig šiol nelabai patirta. Malonu.

 

ką perku Lidl

 

2. KITŲ ŠALIŲ VIRTUVĖ

 

Parduotuvėje randame nematytų ir neragautų produktų, tai žadina norą atrasti vis ką nors nauja. Kelionę į Graikijos salą Korfu priminė graikiškas Tzatziki padažas su agurkais. Vėl, žadama, kad bus agurkai ir jie produkte yra. Padažas gaivus, tinka su salotomis, duona, batonu. Tirštas, kaip graikiškas jogurtas. Dar galiu rekomenduoti sviestą su prieskoniais. Gerai paieškojus galima rasti tikrai įdomių ir, svarbiausia, skanių produktų. Kartais sau leidžiu karštą bandelę su obuoliais arba kruasaną su migdolais. Dar galiu rekomenduoti lenkiškus jogurtus, kurie kaip ir ledai yra su egzotiškų vaisių gabaliukais. Be proto skanūs!

 

ką perku Lidl

 

3. SAULĖJE DŽIOVINTI POMIDORAI ALIEJUJE

 

Pamiršau pridurti, su kaparėliais. Labai skanūs tiek pomidrai, tiek kaparėliai, o jei nemėgstate tokio tipo pomidorų, rekomenduoju paprastus pomidors su šakelėmis. Ne viesada jų skonis (saldumas) tokių, kaip itališkų, tačiau jei pasiseks, apsilaižysit pirštelius. Ypač valgant su mocarela.

 

Tokios mano rekomedacijos iš Lidl. Tiesa, vieną kartą parduotuvė apvylė, kai nusipirkau vidutinio dydžio arbūzą. Grįžusi namo pamačiau, kad arbūzas svėrė 7 kg., kas man pasirodė neįtikėtina, tačiau kas žino, arbūzas buvo tikrai labai sultingas ir skanus, gal tiek iš tikro ir svėrė, nors panešiau gana lengvai... Ką Tu perki Lidl?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 5.00 (1 Vote)