Apie mumio paprastai: kur ta paslaptis?

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Noriu žinoti

Narių vertinimas: 5 / 5

Žvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyvi
 

 

secret mumio

 

ANKSČIAU NEGIRDĖTAS

 

Apie MUMIO organinės medžiagos ir SEKRET MUMIO produktų egzistavimą Lietuvoje sužinojau vienoje grožio ir sveikatos parodoje Klaipėdoje. Tuomet grįžusi namo pavarčiau gražius reklaminius bukletus, kuriuose užrašyta, kad nėra tokios ligos žemėje, kuri nebūtų išgydoma su MUMIO (gana skeptiškai vertinu tokius pažadus), prabėgomis susipažinau su informacija (dabar jau nuodugniai), ir kaip reikiant nustebau, kad apie paslaptingai pavadintą MUMIO (asocijacijos su mumijomis yra ne veltui, kaip vėliau skaitydami įsitikinsite) anksčiau net nebuvau girdėjusi, nors atrodo domiuosi grožiu ir sveikata jau taip seniai...


KAS SLEPIASI PO MUMIO?

 

MUMIO jau daug metų naudojamas tradicinėje Rytų medicinoje, o besidomintys sveikata daugiau žino jį nuo seno ir Lietuvoje. Mums prieinamas MUMIO yra Tian Shan, Kirgizijos kalnuose susidaranti medžiaga, kurios junginyje yra 70 - 85 mineralai ir mikroelementai ir yra vadinama paslaptingu pavadinimu MUMIO, o pardavinėjami produktai - SEKRET MUMIO. Produktai paruošiami ištirpinant MUMIO žemoje temperatūroje ir yra gaminami Zentronik, Lenkijoje.

 

MEDICININĖ NAUDA

 

Medicininėje literatūroje sakoma, jog mumijaus preparatas naudojamas gydant uždegiminius procesus, pūlines uždegimines ir infekcines žaizdas, tuberkuliozę, kaulų lūžius, virškinamojo trakto ligas, hemorojų, otitą ir daugybę kitų susirgimų.

 

FULVO RUGŠTIS - PAGRINDINIS MUMIJAUS KOMPONENTAS

 

Pagrindinis MUMIO bioaktyvus komponentas yra fulvo rūgštis, veiksmingas elektrolitas. Jis aprūpina organizmą fermentais, mikroelementais, amino rūgštimis, padeda hormonų ir vitaminų sintezei. Fulvo rūgštis yra galingas antioksidantas ir laisvųjų radikalų sunaikintojas, o tai aktualu toms, kurios nori gražios odos.

 

GYDOMOSIOS SAVYBĖS - BERIBĖS

 

MUMIO gydomosios savybės gali būti įvardijamos bent 15 punktų, nuo priešuždegiminio veikimo iki išnirimų, lūžių ir sumušimo gydymo. Galima naudoti tiek geriamus preparatus, tiek kremą ar balzamą. Kaip teigė mumijaus produktų atstovė Lietuvoje, tablečių pavidalo mumijus yra bevertis.

Aš išbandžiau beveik visus SEKRET MUMIO produktus, todėl netrukus galėsiu jums papasakoti daugiau iš savo patirties. MUMIO galite rasti ir Facebook.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 4.88 (4 Votes)