Pirmas įspūdis: express garbanos su GHD Platinum

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Plaukų priežiūra

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

GHD PLATINUM

GHD PLATINUM

 

Kaip jau minėjau ankstesniame įraše, inHair parduotuvėje man buvo sugarbanoti plaukai. Rezultatas - iki trijų dienų išsilaikę lengvos garbanos, jokio plaukų išsausėjimo! Todėl ir nusprendžiau su jumis pasidalinti informacija apie GHD Platinum tiesinimo žnyples, su kuriomis ne tik galima nekenkiant plaukams juos ištiesinti, bet ir pasidaryti garbanas. Man pasisekė, kad mano plaukais pasirūpino profesionalė.

Svarbu žinoti, kad nepaisant kokį plaukų stilizavimo įrankį naudosite, privalote naudoti ir specialias priemones plaukų apsaugai. Nors keramika laikoma saugi technologija plaukams, o tiesintuvas neįkaista daugiau nei 185 laipsniai (tai ideali temperatūra palukams, nes tiek per žema, tiek per aukšta kenkia plaukams), tiek tiesinant, tiek garbanojant reikėtų naudoti aupasuginę priemonę nuo karščio, kuri ne tik apsaugos, bet ir suteiks plaukams lengvos fiksacijos, blizgesio bei ilgesnio išsilaikymo. 

GHD Platinum naudojamas kartu su jūsų mėgiamomis profesionaliomis plaukų priemonėmis bet kokius plaukus pavers nuostabiais. 

Man buvo padarytos express garbanos. Net nepajutau, kaip per maždaug penkias minutes iš savo tiesių plaukų gavau lengvas garbanėles kurios buvo gražios iki trijų dienų. Plaukai išliko neišsausėję. 

 

GAMINTOJO INFORMACIJA APIE GHD PLATINUM

 

Inovatyvios GHD Platinum tiesinimo žnyplės naudoja saugų plaukams karštį, kurio dėka tiesinimo rezultatas - sveikesni, stipresni bei blizgesni plaukai. Ir viskas tik vieno prabraukimo dėka.

GHD Platinum® žnyplėse įdiegta patentuota naujosios kartos tri-zone® keramikinė technologija, garantuojanti optimalią temperatūrą. Ji palaikoma naudojant tris greito veikimo jutiklius, užtikrinančius optimalios temperatūros tolygų paskirstymą po visą žnyplių paviršių. 

Tiesinimas su naujomis GHD Platinum žnyplėmis sumažina plaukams daromą žalą 50%, padidina plaukų žvilgesį 20% ir išsaugo Jūsų plaukų spalvos vientisumą. Su GHD Platinum® plaukų tiesinimo žnyplėmis ne tik tobulai ištiesinsite plaukus, bet ir nesunkiai susikursite įvairias garbanas. 

GHD Platinum® tiesinimo žnyplių privalumai:

  • Ovalus korpusas, kurio dėka suformuosite bet kokio tipo bangas bei garbanas.
  • Patentuota tri-zone® technologija, užtikrinanti nekenkiantį plaukams formavimą, naudojant pastovią temperatūrą.
  • Patobulintos keramikinės plokštelės, skirtos glotnesniam garbanų bei bangų kūrimui.
  • Ramybės režimas, leidžiantis automatiškai išjungti žnyples, jeigu jos yra nenaudojamos ilgiau kaip 30 minučių.
  • Universali jungtis bei profesionalaus ilgio laidas, kurių dėka žnyples galima pasiimti net į tolimas keliones. 

Gamintoja garantija – 2 metai.

GHD (Good Hair Day) pelnytai yra Nr. 1 plaukų formavimo priemonių pasaulyje! GHD įkurėjai, 2001m. pradėję veiklą, du metus savo plaukų šukas, šepečius, plaukų formavimo priemones, plaukų žnyples bei džiovintuvus reklamavo „iš lūpų į lūpas“, t.y. juos savo klientams rekomenduodavo grožio salonai. Argi tai ne puikiausias GHD priemonių aukštos kokybės įrodymas?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 0.00 (0 Votes)