Kaip teisingai išsiplauti plaukus? InHair seminaras

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Plaukų priežiūra

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

InHair seminaras apie plaukų priežiūrą su Džeinara iš Matrix

InHair parduotuvėje, Naujojo sodo g. 1, Klaipėda

 

Varno juodumo plaukų ir baltos odos bei strazdanų kombinacija išvaizdoje kažkada turėjo kaip reikalas gąsdinti gerbėjus (nors to ir nepastebėjau). Kažkada dar sumaniau, kad noriu keleto stambių raudonų sruogų, kurių spalvą buvo labai sunku išlaikyti. Tuomet pamaniau, kad noriu blondiniškų sruogelių ir net nepastebėjau, kaip per pusę metų visa tapau blondine. Gal pagal protą ta spalva ir tiko, tačiau tik maždaug nuo 25 metų supratau, kad nenoriu eiti prieš prigimtį, kad manęs nedomina didžiulės plaukų spalvos permainos. Tiesiog noriu sveikų, natūraliai atrodančių ilgų plaukų.

Tai ir esu tikroji aš, tokia sau labiausiai patinku. Gal ir nuobodu visuomet vidutiniškai tamsiai ruda plaukų spalva ar dažymas su chna dažais, tačiau vidinė savijauta byloja, kad esu teisingame kelyje. Svarbiausia būti atvirai sau, kodėl aš noriu vieno ar kito pokyčio, kodėl noriu būti visai kitokia, nei davė gamta. Ar dėl savęs noriu keisti, o gal tai kitų įtaka? Svarbiausia viską daryti dėl savęs, taip, kaip atrodo teisingiausia. 

Šiandien noriu pasidalinti savo žiniomis, kurias gavau InHair seminaro metu. Svarbu žinoti, kad netgi ne seminarų metu parduotuvėje visada galima pasikonsultuoti su ten dirbančiomis pardavėjomis, netgi nerekomenduočiau pirkti su jomis nepasikonsultavus, nenustačius plaukų būklės ir poreikių. 

Matrix technologė Džeinara tik atėjus mane ištardė, kaip prižiūriu savo plaukus, ką naudoju, svarbiausia, kaip, ir vidinis balsas teisingai pakuždėjo, kad visiškai ne taip prižiūriu savo plaukus kaip turėčiau. Na bent jau ne taip, kaip rekomenduotų plaukų priežiūros profesionalė. Buvo be galo įdomu atlikti plaukų priežiūros revoliuciją grįžus namo. Ir parsinešti vieną viesai netikėtą priemonę - pilingą! Tad apie viską iš pradžių. Tikiuosi ir jums bus naudinga. 

 

PLAUKŲ PRIEŽIŪROS EIGA PAGAL DŽEINARĄ IŠ MATRIX

 

plaukų pilingas iš Matrix

 

1. KAS TAS GALVOS ODOS PILINGAS?

 

Džeinara manęs neklausia, ar esu girdėjusi apie plaukų pilingą. Matyt iš mano plaukų būklės pamato, kad mano galvos oda nėra mačiusi tokios plaukų priežiūros priemonės. Ji pabrėžia, kad kokybišką plaukų priežiūrą BŪTINAI reikia pradėti nuo galvos odos pilingo. Juk jei šveičiame kūno ir veido odą, tai kodėl galvos oda turėtų turėti kitokius poreikius? Pagalvoju, kad logiška. Plaukai po negyvomis odos ląstelėmis negali normaliai augti, bent jau ne taip greitai ir ne tokie sveiki, kokie galėtų augti.

Džeinara man pataria kartą per mėnesį ne tik sau, bet ir dukrai, ant kurios galvos odos dar yra luobelės, atlikti galvos pilingą. MATRIX tam reikalui turi MATRIX BIOLAGE SCALPSYNC EXFOLIATING TREATMENT šveičiamąją priemonę, kurios užtenka dviems kartams, vadinasi dviems mėnesiams. Bet kurios kompanijos galvos odos šveitiklius gana sunku rasti, tačiau iš patirties sakau, kad tikrai verta paieškoti įsigyti.

 

2. KODĖL TURIU GALVĄ PLAUTI DUŠE?

 

Džeinara manęs klausia, kur plaunu galvą. Pasakoju, kad procedūrą atlieku pasilenkusi vonioje. Džeinara maloniai paaiškina, kad taip darydama žaloju plaukus, tinkamai nesudrėkinu galvos odos, gerai neišplaunu plaukų. Ji pataria juos visada plauti duše su drugnu vandeniu. Taip plaukai kaip turi būti sudrėksta. Reikia riešuto dydžio šampūno kiekiu perbraukti per plaukus, išskalauti. Tada dar kartą patrynus tokį patį šampūno kiekį tarp delnų ištrinti plaukus.

Būtina šampūną antrą kartą palaikyti ant plaukų minutę, kad jis ne tik išplautų plaukus, bet ir atliktų tai, ką žada reklamoje, pvz., apsaugotų dažytus plaukus, pamaitintų, padrėkintų, suteiktų apimties, paglotnintų. Dažnai dėl nepastebimo šampūno poveikio būname kaltos pačios, netinkamai jį naudodamos. Bet kokiu atveju, visada skaitykime produkto aprašymą, rinkimės produktus pagal savo plaukų tipą. VISADA. 

 

plaukų plovimas pagal Matrix

 

3. AR PLAUKŲ KONDICIONIERIUS BŪTINAS KIEKVIENĄ KARTĄ?

 

Įspūdinga sage pasipuošusiai Džeinarai paaiškinu, kad ne visada naudoju plaukų kondicionierių ar kaukę. Kad skubėdama ryte po galvos plovimo plaukus tik ištepu glotninančiu kremu ir išdžiovinu džiovintuvu tiesindama. Matrix technologė paaiškina, kad plaukų kondicionierius yra būtinas per KIEKVIENĄ galvos plovimą, kaip ir plaukų kaukė kartą per savaitę, priklausomai nuo to, kaip dažnai plauname plaukus.

Šampūnas nuplauna riebalus, todėl plaukai pasišiaušia, tampa sausesni. Kondicionierius atstato plaukus, pamaitina, paglotnina, priklausomai nuo savo tipo. Nuo šiol kondicionierių naudoju per kiekvieną plaukų plovimą, todėl plaukų galiukai neišsausėja, nesivelia. Reikia dviejų riešuto dydžio kondicionieriaus lašų. Palaikome apie penkias minutes švelniai įtrynę į plaukus išskyrus prie šaknų.

 

4. KAS TAS DIFUZORIUS IR KAIP JĮ NAUDOTI?

 

Džeinara klausia ar turiu difuzorių. O taip, turiu, atsakau, tik nežinau, kaip jį naudoti. Džeinara nenustemba, o kantriai paaiškina kaip jį naudoti kai noriu gražių tvarkingų garbanų. Difuzoriaus oro srovė koncentruota į vieną vietą, todėl garbanos išeina neišsidraikiusios. Pabandžiau, kaip Džeinara rodė, švelniai sukdama ratukus difuzoriumi pereiti per visus plaukus. Patiko! Juk mano plaukai iš prigimties šiek tiek garbanojasi, o šis prietaisas garbanas sustato į vietas.

 

InHair seminaras apie plaukų priežiūrą ir rezultatas

 

5. NA O DABAR VISA KITA!

 

Džeinara žino, kad mes, moterys, savo vonioje dažniausiai turime begalę plaukų priežiūros priemonių, tačiau arba nežinome kaip jas naudoti, arba jas naudoti tiesiog pamirštame. Kokia tiesa! Išplovus plaukus ir pamaitinus juo kondicionieriumi arba kauke, turėtume pasirūpinti ir apsauga nuo karščio bei šiuolaikiškais minimaliai plaukus žalojančiais prietaisais.

Džeinara rekomenduoja nepamiršti plaukų purškiklio, apsaugančio plaukus nuo karščio, prireikus naudoti putas, suteikiančias plaukams apimties, naudoti plaukų laką šukuosenos fiksacijai. Naudojame tai, ko papildomai reikia mūsų plaukams, kas jų neapsunkina.

Džeinara rekomenduoja atkreipti dėmesį ne tik į stilizavimo produktus, kuriuos Matrix šiui metu gamina besvorius, bet ir į įrankius. Ar jie ne per daug jie pasenę? Šiuolaikiniai prietaisai jau gerokai patobulėjo, todėl verta investuoti vieną kartą, tačiau ilgam. Kaip ir į plaukų šepečius.

 

Dar kartą dėkoju Džeinarai už patarimus, o jus raginu pabendrauti su savo srities specialistais. Jie juk geriausiai išmano savo sritį, todėl gali tinkamai patarti. Dažniausiai ir visai nemokamai! Ačiū ir InHair

 

 

 

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 0.00 (0 Votes)