Galvos odos pilingas yra pirmas žingsnis sveikų plaukų priežiūroje

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Plaukų priežiūra

Narių vertinimas: 5 / 5

Žvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyvi
 

Matrix Biolage ScalpSync Exfoliating Treatment

 

Jeigu darome veido ir kūno odos pilingą, šveičiame pėdas ir rankas, tai ar nėra logiška, kad ir galvos oda nusipelno nusiimti visas negyvas ląsteles, nusimesti nereikalingą balastą nuo savęs? Logiška? Logiška, žinoma, tačiau dar kiek per mažai žinome apie šią galvos odos procedūrą, kuri turėtų būti pirmasis žingsnis mūsų galvos odos priežiūroje. Na bent taip pasakytų Matrix technologė Džeinara bei Inhair parduotuvių konsultantės. 

Jei kada nors dareisi galvos odos pilingą grožio salone, turbūt žinai, kad ši procedūra yra gana brangi. Tikriausiai sumokėjai apie 20 eurų. Iš Londono grožio salonų atėjusi procedūra dar žinoma tikrai ne plačiam ratui moterų (nors manau mūsų močiutės darė panašią procedūrą su druska), tačiau vieną kartą pabandžius paprastą galvos šveitimo procedūrą supranti, kad ją tikrai verta įtraukti į savo plaukų priežiūrą. Procedūra bus pigesnė, jei įsigijusi tam reikalingą priemonę ją pasidarysi namuose.

 

Matrix Biolage ScalpSync Exfoliating Treatment Baltijos grožio blogas

 

Galvos odos pilingas atliekamas tik kartą per mėnesį, blogiausiu atveju - kelis kartus per metus, o daro tikrus stebuklus! Netiki? Pabandyk pati, ir įsitikinsi. Jis ne tik padaro plaukus puresnius, bet ir skatina jų augimą. Jei Tavo plaukai slenka, pirmiausia turėtum ieškoti ne stebuklingo plaukų šampūno ar dilgėlių, o plaukų pilingo. Nori sužinoti dar daugiau? 

Taigi, kaip minėjau, paprasta procedūrą pasidaryti namų duše. Kiekvienas save gerbiantis plaukų priežiūros produktų gamintojas Tau pasiūlys kokį nors pilingą, taip pat ir specialų šampūną, skirtą naudoti po procedūros. Galvos odos pilingų pavyzdžiai: NIOXIN Scalp Renew Dermabrasion Treatment (75 ml) apie 22 eurai, Philip Kingsley Exfoliating Scalp Mask (20 ml) apie 8 svarai, Oright Hinoki Scalp Exfoliating Gel (240 ml), naudojamas kartą per savaitę ir t.t. Realiai kol nežinai, kad galvos odos šveitikliai egzistuoja ir yra reikalingi, jų parduotuvėje ir nematai. Tačiau dabar jau žinome, belieka išsiaiškinti kaip atliekama procedūra. 

Aš Tau noriu papasakoti apie Matrix Biolage ScalpSync Exfoliating Treatment šveičiamąją plaukų priemonę (118 ml), kurios užtenka dviems mėnesiams, taigi dviems kartams. Šiuo metu ji kainuoja apie 10 eurų. 

Šis pilingas sudėtyje turi abrokosų kauliukų, kurie švelniai masažuoja galvos odą, aišku, ne be Tavo pagalbos. Pilingas atrodo kaip paprastas baltas kremas su šveičiamosiomis dalelėmis. Nors šveitiklis sukurtas taip, kad priemonę būtų galima įvesti į galvą, man patogiau atsidaryti buteliuką, šveitiklio (pusė buteliuko) užpilti ant rankos ir pirštais įmasažuoti į gerai sudrėkintą galvos odą.

 

Matrix Biolage ScalpSync Exfoliating Treatment

 

Kad oda gerai sudrėktų, pilingą darykime duše. Apie 2 - 3 minutes masažuojame galvą, dar dešimčiai minučių paliekame, vėl pamasažuojame, gerai išskalaujame vandeniu leisdami pilingui nubėgti per visą plaukų ilgį. Svarbu pilingo naudoti tiek, kiek nurodyta ant buteliuko. Tuomet naudojame šampūną ir balzamą, taip kaip visada plaudami galvą. 

Procedūra skatina plaukų augimą, nes negyvosios ląstelės ir riebalų perteklius neleidžia plaukams augti taip sparčiai kaip jie galėtų. Odos ląstelės skatinamos atsinaujinti, na o masažas taip pat veikia stimuliuojančiai. Netgi kiekvieną kartą trenkant plaukus jis tikrai padėtų augti plaukams. Man patinka, kad po procedūros plaukai atrodo kaip niekada švarūs, net šiugžda, plaukų šaknys mažiau riebaluojasi, o plaukai tikrai greičiau auga. Savo dukrai taip pat naudojau pilingą, kad pašalinčiau kūdikystės luobelę, kuri trugdo augti plaukams. 

Gražių ir sveikų Tau plaukų. Nepamiršk jais pasirūpinti taip, kaip jei nusipelnė, nes moteris neturi didesnės puošmenos už savo plaukus. 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 0.00 (0 Votes)