Sveikų plaukų ABC su InHair: ką turi žinoti kiekviena iš mūsų apie plaukų priežiūrą

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Plaukų priežiūra

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

InHair parduotuvės seminaras Klaipėdoje

 

Praėjusį ketvirtadienio vakarą InHair parduotuvėje Klaipėdoje, Naujojo sodo g. 1, paskaitos apie plaukų priežiūrą rinkosi klausyti klaipėdietės, trokštančios turėti sveikus ir gražius plaukus. Moterys tikėjosi išgirsti, kokias plaukų priežiūros paslaptis atskleis „Schwarzkopf Professional“ technologė, savo profesijos mokyklą Klaipėdoje turinti Irina Tutoraitienė. Turiu pripažinti, kad nuo tada, kai pradėjau lankytis nemokamuose InHair seminaruose, kurių datas galite sekti parduotuvės Facebook puslapyje, mano plaukų priežiūra pasikeitė kardinaliai, todėl su malonumu apsilankiau Irinos seminare. 

 

Irina Tutorienė InHair parduotuvė Klaipėda

 

PLAUKŲ PRIEŽIŪROS ABC 

 

1. Mūsų plaukus labiausiai pažeidžia cheminė agresija: netinkami dažymai, cheminiai tiesinimai ir garbanojimai. Taip pat savo plaukams kenkiame ir netinkamai juos šukuodami, be saiko naudodami džiovintuvus, tiesintuvus be jokių nuo karščio apsaugančių priemonių. Plaukams kenkia ir išoriniai faktoriai: vėjas, saulė, šaltis.

 

2. Dažnai moterims kyla klausimas, ar normalu plaukus yra plauti kiekvieną dieną? Geriausia plaukus plauti kas antrą dieną, kad jie neišsausėtų. Kasdieninis plovimas tam tikrais atvejais gali išsausinti galvos odą. Nuo dažno plovimo plaukai gali pradėti labiau riebaluotis.

 

3. Plaunant plaukus juos reikia juos labai gerai sudrėkinti, kad tolygiai pasiskirstytų šampūnas, todėl geriausia galvą plauti maudantis po dušu.

 

seminaras InHair Klaipėdoje Swarskof

 

4. Šampūno plaukams užtenka visai nedaug  - penkių centų monetos dydžio. Tuomet šampūną patriname tarp delnų ir masažuojame galvos odą. Šampūno putos pačios pasiskirstys per visą plaukų ilgį.

 

5. Jei reikia, plaukus šampūnu plauname du kartus. Svarbiausia yra „neskalbti“ plaukų galų, kad nedraskytume viršutinio plauko sluoksnio, kitaip plaukai neteks elastingumo, žvilgesio, gyvybingumo.

 

6. Per didelis kiekis koncentruoto šampūno gali išsausinti galvos odą, sukelti galvos niežulį ar net pleiskanas.

 

7. Plauname tik galvos odą. Bėgantis vanduo nuplaus visą plaukų ilgį. 

 

8. Prie galvos jokiu būdu nededam plaukų kaukės. Ant galima atlikti tik aliejines procedūras. 

 

InHair parduotuvė Klaipėdoje

 

9. Išplovę plaukus su šampūnu pirmiausia juos gerai nusausiname, kitaip mūsų pinigėliai nukapsės žemyn kartu su brangia plaukų kauke.

 

10. Kaukę, balzamą, kondicionierių laikome ant plaukų 5 minutes, nebent nurodyta kitaip. 

 

11. Kaukės ar kondicionieriai? Kasdieniniam naudojimui pakanka kondicionieriaus. Jei ryte neturime laiko, geriausia naudoti purškiamą nenuplaunamą kondicionierių, kuris akimirksniu plaukams suteikia glotnumo, minkštumo, gyvybingumo. Kaukes reikėtų naudoti vieną kartą per savaitę. Jas reikia tepti per laisvą plaukų ilgį, jokiu būdu nederėtų dėti ant galvos odos, nebent kaukės naudojimo instrukcijoje yra nurodyta kitaip.

 

12. Ne visas plaukų kaukes galima šildyti, bet tas kurias galime gerai yra palaikyti ant plaukų apvyniojus ant galvos rankšluostį ar net pašildyti plaukų džiovintuvu.

 

InHair seminaras Klaipėdoje

 

13. Skirtigu metų sezonu plaukams reikėtų naudoti ir atitinkamas plaukų priežiūros priemones. Vasarą plaukams reikalingos drėkinančios, nuo UV spindulių apsaugančios priemonės. Rudenį plaukai dažniausiai būna nualinti nuo saulės, todėl jiems reikalingos drėginančios priemonės. Žiemą reikėtų naudoti ne drėkinančias, o maitinančias plaukų priežiūros priemones. Pavasarį pats metas skatinti plaukų augimą. Gerai būtų naudoti specialius šampūnus ir ampules, skatinančius plaukų augimą; netgi gali naudoti stipresnę vyrišką liniją.

 

sveikų plaukų ABC InHair Klaipėda

 

14. Šampūnai, skirti neutralizuoti geltoną atpalvį šviesiuose plaukuose, turėtų būti naudojami kartą per savaitę, nes veikia sausinančiai. Rekomenduojama naudoti tą patį geltoną atspalvį neutralizuojančias kaukes ir purškiamus kondicionierius.

 

15. Svarbu žinoti, kad vienintelė auganti, gyva plaukų dalis yra jų šalnis. Jei plaukai buvo nualinti netinkamos priežiūros ar dažymo, jų negalime atstatyti į pirminę būklę. Specialių priemonių pagalba galime paveikti išorinę plaukų dalį, kad iki kito plovimo mūsų plaukai atrodytų glotnųs, elastingi, žvilgantys. Šios priemonės suteikia optimalią apsaugą nuo išorinio neigiamo poveikio plaukams. Norint plaukus veikti iš vidaus, turime naudoti stipresnes priemones ir procedūras, apie kurias gali pakonsultuoti kirpėjai.

 

16. 2008 metais buvo populiarios aliejinės priemonės, 2011 metais - keratinas, o nuo 2016 metais svarbiausia naujiena plaukų priežiūros srityje yra stprių saitų kūrimas.  Schwarzkopf Professional pristato BC Fiber Force saitų stiprinimo technologiją. Tai dviejų kompleksų kombinacija, kuri giliai atstato ir užsandarina kiekvieną sruogą, atkurdami pirminę plauko kokybę ir darydami plaukus 10 kartų atsparesnius.

 

17. Shotai - koncentratai, maišomi kartu su kauke. Gera priemonė plaukų būklei pagerinti namuose.

 

 

18. Tamsiaplaukės plaukus gali dažyti pačios.

 

 

19. Profesionalios priemonės nors ir brangesnės, bet jų užtenka ilgesniam laikui.

 

Swaskof InHair Klaipėda

 

 

Kokia yra tavo plaukų priežiūros ABC? 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 5.00 (1 Vote)