Nesėkmingas plaukų dažymas: mano nauja „ryža“ ex plaukų spalva

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Plaukų priežiūra

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

nesėkmingas plaukų dažymas baltijos grožio bloge

 

Plaukai visada man kelia daugiau rūpesčių nei kuri kita kūno vieta. Jie niekada nebūna tokie, kokių norėčiau, o jeigu realybėje ir atrodo nieko, tai rezultatas nuotraukoje niekada netenkina. Turbūt todėl dažnai dalyvauju seminaruose apie plaukų priežiūrą. Būtų kvaila nedalyvauti, kai seminarai nemokami, vedami profesionalų, o dar ir sužinai kokios nors naujos informacijos. Eik ir gerk į save žinias, būk gražesnė! Po gimdymo ilgai plaukų nedažiau kirpykloje, tenkinausi dažomuoju balzamu su chna, tačiau neseniai prisiruošiau užsirašyti į kirpyklą.

 

Išvaizdžioje kirpykloje gimė mano nauja netikėta plaukų spalva! Ryža. Labai kaprizinga spalva - prie jos tinka ne bet kokios spalvos kosmetika, drabužiai...

 

mano nauja ryža spalva baltijos grožio bloge

 

Atsisėdusi į kirpėjos kėdę paaiškinau, kad noriu plaukams suteikti gyvybingumo, todėl nusprendžiau plaukus nusidažyti sruogelėmis. Kirpėja sakė, kad darys sruogeles ne per visą plauko ilgį, o vadinamuosius „blyksnius“. Pirštu dūriau į pasirinktą rudą atspalvį, kuris tikrai buvo ryžokas. Dar pasakiau, kad bus gerai bet kokios sruogelės, svarbu būtų kažkas naujo, plaukai nebūtų nuobodžios vientisos spalvos. Turbūt tai ir buvo mano klaida, nes rezultatas buvo vientisas ryžas plaukas. Mažiau, kad ant dažų kirpėja tepa dar kažkokius ant sruogų, bet juk svarbiausia rezultatas. Išdžiovinus paklausiau kirpėjos, ar ji mato sruogas, ši patikino, kad po kelių plovimų sruogos išlys. Na, galiu pasakyti, tai ir neišlindo.

Teko namie atsiprašyti savo spicy brown dažomojo kremo su chna, ir paslėpti ryžą spalvą. Visai neblogai pavyko, tik balzamas nusiplauna per 8 kartus, o aš vis galvoju, kaip kitą kartą kitai kirpėjai aiškiai paaiškinti, kad aš tamsiais rudiems plaukams tiesiog noriu įvairesnių rudų atspalvių sruogelių? Pavydžiu tau, jei turi savo kirpėją, aš kol kas neradau savosios. Taip pat įsitikinau, kad ne visada ir kirpėja gali garantuoti gerą rezultatą.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 0.00 (0 Votes)