Dessata Mini Fuchsia-Grey

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Plaukų priežiūra

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

Dessata mini plaukųū šepetys iš Inhair

 

Sofija viską nori daryti kaip aš. Mažos akelės skanuoja kiekvieną mūsų veiksmą, klauso ir įsimena kiekvieną žodį. Kiek atsakomybės šiuo periodu! Prieš išvažiuojant pagriebė mano makiažo paletę, kurioje viskas paruošta (teptukas, veidrodukas), ir pasislėpusi, kol aš dėjau mūsų daiktus į lagaminą, atliko rimtų rimčiausią akių makiažą. Kai pamačiau ją rožiniais - violetiniais vokais, akyse šmėstelėjo mintis, kad tik nebūtų akių išsibadžiusi teptuku, kad tik kokia alergija neprasidėtų, o vėliau jau ėmė juokas žiūrint į spalvotas akeles ir sumaitotą Mary Kay paletę. Sunkiai sekėsi nuvalyti, mano manymu, makiažo šedervrą, net vėliau važiuojant per veidrodėlį mačiau kaip blizga visas miegančios dukrelės veidas. Šiandien noriu papasakoti apie Sofijos mini madingąjį plaukų šepetį.

 

Dessata mini plaukų šepečio apžvalga

Dessata mini plaukų šepečio apžvalga

 

PLIUSAI

 

Iš tiesų pasisekė mums, kad gyvename šiais nuostabiais laikais, kai viskas sukurta dėl žmogaus ir žmogaus patogumui. Sofijai pasiseks dar labiau. Turime viską, nejaučiame jokio deficito. Nežinau, ar gali kažko dar trūkti, nebent pinigų (šypt) ir dėkingumo. Sofijai jau netenka kaip man kažkada kankintis šukuojantis geležinių šerių šepečiais. Ji šukuojasi tokiu kaip ir aš - pagamintu iš plastiko. Visiškai jokios kančios - grynas malonumas. Galvelė ne tik iššukuojama nepešant, bet ir pamasažuojama. Šepetys išlenktas taip, o dydis parinktas taip, kad vaikui būtų patogu laikyti. Apsauginis dangtelis apsaugo šerelius nuo taršos, sugadinimo. Mini šepetyje yra 237 šereliai, trejopo ilgio, todėl nelieka nepasiekiamų ir neįveikiamų galvos vietų. Vaikui taip pat labai svarbu ir spalvos, piešinukai. Sofija nemėgsta šukuotis, kaip turbūt ir visi vaikai, tačiau su šiuo šepečiu, kuris yra tik jos (kas irgi itin svarbu trimečiui), jos pačios išsirinktas (matyt todėl rožinis), ji mieliau sutinka šukuotis, tą padaro net pati (ne visada). Šereliai nepažeidžia plaukų, iššukuoja net didžiausius susivėlimus. Dessata šepečiai ilgalai tarnauja - manasis tarnauja jau virš metų ir vis dar kaip naujas. Šaunu, kad prie šepečio dovanų pridėtos dvi plastikinės plaukų gumelės - spiralės, kurios pirmiausia patraukė Sofijos dėmesį InHair parduotuvėje. Galima pirkti atskirai be šepečio.

 

MINUSAI

 

Kai kurie šereliai šiek tiek pasvirę, nors nekrenta, taigi matyt tai tik išvaizdos defektas. Kažkada sakiau, kad man vis tik labiau patinka Macadamia plaukų šepetys dėl minkštesnių šerelių, tačiau jei mėgstate galvos masažą - Dessata daug geresnis pasirinkimas. Taip pat Macadamia negali pasiūlyti ir mini šepečių, kurie yra daug geresnis variantas pasiimti su savimi rankinėje. Kaip minusas galėtų būti kaina - mūsų šepečio kaina yra 13.60 EU. Tikrai ne kiekviena mama gali leisti savo vaikui nupirkti gana brangų šepetį. Tačiau jei mama žiūri daikto ilgalaikiškumo, šis šepetys tiks bet kokio amžiaus vaikui ir tarnaus labai ilgai, todėl investicija visgi gera.

Rasite pirkti InHair parduotuvėse, taip pat Top Beauty bei kitur.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 0.00 (0 Votes)