WELLA NAUJIENOS: OIL REFLECTIONS LINIJA

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Plaukų priežiūra

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

WELLA OIL REFLECTIONS nauja linija plaukams

WELLA OIL REFLECTIONS nauja linija plaukams

WELLA OIL REFLECTIONS nauja linija plaukams

 

WELLA kol kas man dar yra nepažinta, mažai kas naudota, tačiau žinau, kad šios vokiečių kompanijos produktai yra labai populiarūs kirpyklose. Rinkoje tai jau seniai esantis profesionalus plaukų priežiūros ženklas, daugiau nei 125 metus? Pagrindinė būstinė yra Ženevoje, todėl kokybe neabejoju. Nuostabą tikrai kelia, kaip galima taip ilgai išlikti ir pirmauti rinkoje? Pradėjusi kaip perukų gamintoja, vėliau stebino pasaulį išrasdama naujas molekules, kurdama neįgaliesiems skirtas kirpėjų ruošimo programas, pristatydama  naujus profesionalius prietaisus. Tačiau šiandien sustojime trumpam ties nauja linija, kuri man lengviausiai pasiekiama Naujojo sodo gatvėje, Klaipėdoje, Inhair

WELLA OIL REFLECTIONS - naujausia linija, skirta maitinti, atkurti, suteikti žvilgesio. Tai drėkinamasis šampūnas plaukams, žvilgesio suteikiantys balzamas ir kaukė, glotninamas aliejus bei eliksyras (dėžutėje). Šampūnas suteikia plaukams drėgmės, jei nepamiršite antrą kartą palaikyti ant plaukų kaip priklauso visuomer, balzamas vos per 30 sekundžių žada suteikti plaukams minkštumo ir blizgesio, yra su baltosios arbatos ekstraktu ir arbatmedžio aliejumi, na o kaukėje yra pantenolio, kuris suteikia minkštumo, gražina prarastą drėgmę; aliejukas užbaigia sukurtą plaukų stilių ir apsaugo plaukus. Taip pat dar yra eliksyras, kuris ne pirmo būtinumo, kaip anksčiau visos išvardintos priemonės, be kurių neiššukuočiau plaukų. Eliksyras yra papildomam plaukų lepinimui. Po 6 ml 10 buteliukų. Veikia antistatiškai, apsaugo nuo garbanojimo, šiaušimosi, tad turėtų būti šauni priemonė man, gyvenančiai prie jūros. Suteikia plaukams blizgesio.

Kol kas blogeriai tyli apie šią liniją, tačiau manau tai tik laiko klausimas - gal būsiu pirma ką nors iš linijos išbandžiusi? Jos pristatymas mane labai vilioja, ypač aliejus. 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 0.00 (0 Votes)