5 ilgų plaukų TAIP IR NE

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Plaukų priežiūra

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

kaip prižiūrėti ilgus plaukus

 

Šią savaitę pasakoju apie plaukų priežiūrą, tad nusprendžiau pasidalinti savo požiūriu. Naivu būtų tikėti, kad ilgi plaukai tinka visoms, arba kad kuo ilgesni, tuo gražiau. Plaukų ilgis, spalva ir priežiūra yra labai individualu, tad turbūt visą gyvenimą ieškosime sau artimiausio varianto. Tariu jau seniai 5 TAIP ir 5 NE tam tikriems plaukų priežiūros aspektams.

 

 SAKAU TAIP

 

1. PROFESIONALIOMS PLAUKŲ PRIEMONĖMS

 

Vien dėl dviejų dalykų: efekto ir taupaus naudojimo. Pastebėjau, kad paprastoje parduotuvėje pirkti šampūnai greitai baigiasi, kaukės nesuteikia pageidaujamo efekto, aliejukai padeda tik kol tepi, vėliau plaukas vėl tampa sunkiai iššukuojamas, sausas. Sakau taip profesionalioms plaukų priežiūros priemonėms parinktoms su profesionalo pagalba. 

 

2. NATŪRALIEMS ALIEJAMS

 

Kokosų, arganų aliejai - tai mano mėgstamiausios natūralios grožio priemonės, kurių universalumas žavi. Matau, kaip aliejai gerai veikia sausus plaukus, kad efektas kitoks, nei užtepus silikonų pilnų aliejų. Kokosų aliejus palaikytas kaip kaukė plaukus palieka purius, argano aliejus juos suminkština. Sakau taip.

 

3. BET KOKIAM ŠAMPŪNUI

 

Manau šampūnas gali tik išplauti, daugiau nieko, todėl nemanau, kad reikėtų kreipti labai daug dėmesio renkantis šią plaukų priežiūros priemonę. Kiek abejoju dėl natūralesnių, nes plaukai daug greičiau susiriebaluoja. Taip pat sakau taip dviem plovimams, nes vieno tikrai dažnai per maža.

 

4. APSAUGAI NUO KARŠČIO

 

Pati tikrinau, kaip priemonė nuo karščio sulaiko karštį ant rankos, todėl tikrai neabejoju apsaugos veikimu. Tikiu, kad jei norime plaukus paveikti karštais prietaisais, turime pasirūpinti ir apsaugine priemone, taip pat tikiu 185 laipsnių prietaisų karščiu nesužalojant plauko.

 

5. PLAUKŲ DAŽYMUI, KIRPIMUI NAMUOSE

 

Žinau, kažkas netenka dėl to pinigų, tačiau kuo toliau, tuo labiau noriu šias procedūras atlikti namie pati, ir tetrenkia į mane žaibas jei tai labai blogai.

 

SAKAU NE

 

1. ILGŲ PLAUKŲ NUKIRPIMUI TROKŠTANT NAUJOVIŲ, EKSPERIMENTŲ

 

Daugeliu atvejų esu pastebėjusi, kad ilgi plaukai kai kam ima ir daugiau nebeatauga, ypač jei nusikerpama vyresniame amžiuje. Galima ekspermentuoti ilgiu su vaikų plaukais, nes jie tikrai ataugs, tačiau vidutinio amžiaus moteris turėtų pasitarti su profesionalu, jau metas kirpti ar dar palikti. Nukirpti galima greitai ir netgi pačiam, tačiau čia sužaidžia pripratimo faktorius - atrodo, kad buvo geriau, kaip buvo anksčiau, o ekperimentų troškimas ima ir praeina nuslinkus į praeitį tam tikriems gyvenimo vėjams. Niekada neturėjau trumpų plaukų. Kirpsiu, jei vyresniame amžiuje atrodysiu kvailai.

 

2. KASDIENINIAM PLAUKŲ PLOVIMUI

 

Visos nuo seno atmename, kaip mamos sakydavo neplauti kasdien plaukų, nes šie ims ir pradės daugiau riebaluotis. Iš tiesų, galima plauti kartais dažniau nei kas antra ar trečia diena, bet ar verta save įpareigoti kasdieniniam plovimui? Svarbiau stengtis kuo mažiau liesti plaukus rankomis, taip pat pastebėjau, kad nudažyti plaukai riebaluojasi tikrai mažiau.

 

3. BRANGIOMS PROCEDŪROMS, NETIKRIEMS PLAUKAMS

 

Visi žino, kad tu su dirbtiniais plaukais, sunku ką apmulkinti dirbtinumu. Man nepatinka, aš nenoriu segtis dirbtinų plaukų, nes myliu tokius, kokius man davė genai. Sakau ne ir labai brangioms kirpėjų procedūroms. Daugelį priemonių dabar galima nusipirkti pačiai, naudojimo instrukciją gauti parduotuvėje, pasiskaityti forumuose, oficialiuose puslapiuose. Profesionali kosmetika dabar prieinama lengvai kaip niekad, tad sakau ne nereikalingoms išlaidoms.

 

4. SAVADARBIAMS PLAUKŲ PRIEŽIŪROS PRODUKTAMS

 

Manau jau nereikėtų žvalgytis atgal ir bandyti kurti kažkokius plaukų priežiūros kūrinius namuose. Majonezas? Kiaušiniai? Niekada nemėgau tokių eksperimentų, juk esame jau tiek pažengę į priekį grožio pasaulyje, kad galima įsigyti tikrai nebrangių ir gerų priemonių. Sakau ne grįžimui į praeitį.

 

5. SVAJONĖMS, KAD PASIKEIS PLAUKAI

 

Aš nebetikiu, kad mano plaukai kadanors bus kitokie: nesipūs, bus tiesūs lyg smilgos, stori. Matau daug merginų labai gražiais plaukais, tačiau genetika lėmė mano plaukų ilgį ir tai, kaip atrodo pats plaukas. Neturiu vilčių, kad plaukas nustos šiauštis. Kad galiukai nesausės. Tokia plauko struktūra, ir aš su ja susitaikiau. Tik galiu pasitelkti plaukų priežiūros ir stilizavimo priemones, kad mano plaukai atrodytų masimaliai gražiai, tiek kiek įmanoma mano plaukams. 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 0.00 (0 Votes)