Odos problemos pagimdžius: atopinis dermatitas?

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Plaukų priežiūra

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

čiobrelių eterinis aliejus nuo plaukų slinkimo

 

Man atrodo gimdymas ir vaikučio maitinimas vienaip ar kitaip paveikia moterį. Pasikeičia hormonai, organizmas gauna šoką. Pastojus išlenda visos ligos, kokių net negalėjai pagalvoti turinti. Mano nėštumai buvo gana lengvi, tačiau ir aš pajutau, kad tam tikrą įtaką visgi turėjo mano sveikatai. Gal net labiau vaikų maitinimas, nei pat nėštumas. Po pirmojo gimdymo man buvo dantenų uždegimas, maitindama nuolat sirgau, buvau išsekusi; po antrojo gimdymo ir keturių mėnesių maitinimo jaučiu kaip atsiliepė mano galvos odai, o gal problema buvo jau besilaukiant?

Praėjus maždaug mėnesiui po gimdymo, o gal tik tada pastebėjau, pradėjo beprotiškai niežėti galvos odą prie pat kaklo gale. Bandžiau keisti šampūnus, tačiau supratau, kad esmė hormonuose, vaiko susilaukime, o gal būt tai alergija. Niežėjimas dingo pradėjus naudoti specialų šampūną, skirtą išspręsti niežulio ir pleiskanų problemai. Nors jis ir dingo, pastebėjau, kad prieš tai buvę šašiukai, keistos pleiskanos prie kaklo niekur nedingsta, kad jau visos galvos oda, galima sakyti, pradėjo keistis, šašuotis. 

Gana seniai nedariau galvos pilingo ir kaip tik jaučiu poreikį tokį atlikti, manau, problemą išspręstų bent jau iš dalies, tačiau kaip tik dabar tokio neturiu po ranka. Nusprendžiau pasidaryti internete aprašytą galvos pilingą su druska. Gerą žiupsnį druskos sumaišiau su keletu lašų čiobrelių, ir keletu lašų arbatmedžio eteriniais aliejais, gerai suvilgiau galvą duše ir bandžiau atlikti tokį "namudinį" pilingą.

Galiu pasakyti, kad pilingavimo druska nei kiek neatliko, nors tryniau kantriai. Teks užsisakyti specialią priemonę galvos odos pilingui, nes matau, kad jos nepakeis niekas. Na o koks gi buvo rezultatas? Nors pleiskanos - šašiukai ir liko ten kur buvę, nuo druskos plaukai tapo purūs ir minkšti, na o čiobrelių ir arbatmedžio eteriniai aliejai pasižymi priešuždegiminėmis savybėmis. Faktas. Labai tikiu eterinių aliejų galia. Čiobrelių eterinis aliejus, rašo, padeda nuo plaukų slinkimo, gydo dermatitą, egzemą, nuima niežėjimą, nors jis manęs jau nekankina, pasižymi priešgrybeliniu veikimu, na o arbatmedis yra numeris vienas turbūt gydant viską. Nuo eterinių aliejų plaukai įgavo gražaus blizgesio.

Tęsiu gydymą eteriniais aliejais ir druska, tačiau pirksiu ir plaukų pilingą. Gal ir jūs esate susidūrę su tokia problema?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 0.00 (0 Votes)