Paprastas ir praktiškas namų rudens dekoras

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Namai

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

rudens namų dekoras

 

 

ŠVARA YRA NAMŲ NEPASIEKIAMA SIEKIAMYBĖ, DEKORAS - SAUGUS

 

 

Šiandien dar vieną įrašą dedikuoju savo namams. Visada į juos svajoju grįšti, o kuo jie toliau, tuo labiau apie juos galvoju. Namai man asocijuojasi su šiluma, kurią patiriu žiūrėdama, kaip auga Sofija, su Mantu, nes jaučiu, kad mūsų santykiai su laiku ir didžiąja dalimi Sofijos dėka įgauna kitokių, daug turtingesnių atspalvių. Svajoju, kad namuose visada vyrautų švara, tačiau kiekvieną kartą Sofijai šveitus sriubos bliudelį ant grindų jos greitai subliukšta. Gerai, kad Fuksas mėgsta dirbti siubliu, ypač jei krenta vištienos gabalai iš dangaus...

 

 

rudens namų dekorad

rudens namų dekoras

 

 

FUNKCIONALUS IR PRAKTIŠKAS NAMŲ DEKORAS

 

 

Turbūt suprasite kodėl mano namų dekoras turi būti praktiškas. Čia nėra brangių kilimų, baltų pagalvėlių, vazų ant stalo, ar bet kokių kitų mielų smulkmenų lengvai pasiekiamose vietose. Augant Sofijai viskas dužo, gedo, kas nespėjo, kilo į viršų... Nenaudojami daiktai iškeliavo į užmirštį, o liko tik kasdien naudojami, ir tie... kuo aukščiau.

 

 

rudens namų dekoras

 

 

RUDENIUI DEDIKUOJU VISĄ PALANGĘ!

 

 

Namų dekorui naudoju tai, ką turiu: stiklinius indus pripildau džiovintų vaisių ir riešutų, iš jų statau dviaukštes piramides. Arbatinuką paverčiu žvakide, permatomą stiklinę vazą pripildau kiviais, į ledainę taip pat pripilu riešutų, o ant viršaus pasodinu Sofijos parsineštą kankorėžį. Kur galiu, statau mažas moliūgų spalvos ir kvapo arbatines žvakeles, ir jas naudoju pagal paskirtį. Viską kraunu ant virtuvės palangės, nes čia praleidžiu daugiausiai laiko. Visi dekoro elementai naudojami, viskas bet kada gali virsti Kalėdų ar Velykų dekoracijomis kiek pakeitus detales. Man patinka paprasti dalykai. Namų dekoras mano supratimu neturi būti brangus, nepraktiškas, trukdantis laisvai gyventi ir jaustis. Tuo labiau pavojingas vaikui. Jis tikrai labai keisis, kai Sofija paaugs, tačiau kol kas to pilnai užtenka namų jaukumui.

 

 

rudens namų dekoras

rudens namų dekoras

 

O kaip jūs dekoruojate savo namus?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 5.00 (1 Vote)