Pasimatymas su Lietuva, Edita Mildažytė, Kretinga ir ką veikti žiemą

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Namai

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

 Kretinga žiemą

Kretingos parkas žiemą

 

Skaitydama Editos Mildažytės knygą Pasimatymas su Lietuva radau šiuos Donelaičio poemos žodžius,  ir jie mane labai pralinksmino.

 

Jus žiemos smarkums į šaltą girę nubaidė,

O mus jis besipurtidams į stubą suvarė,

Ir pasišildyt nusiuntė pas kakalį mielą.

Žiemos rūpesčiai iš Donelačio Metai

 

Kokia tiesa, kiekvienas metų laikas mums duoda tiek, kiek galime iš jo pasiimti. Donelaitis tą puikiai suprato ir aprašė. Mokykloje man poema neatrodė labai linksma ar įdomi, tačiau dabar į ją pažvelgiau kitomis akimis.

 

Kretinga žiemą

Kretinga žiemą

 

KLAUSIMAS -  KĄ VEIKTI ŽIEMĄ?

 

1 ŠEIMA PRIE PUODŲ

 

Jei vasarą manęs tikrai nepamatysite prie keptuvės ar tupint kambary ilgiau nei pusę dienos, tai atšąlus puode kunkuliuoja mano gaminama moliūgų sriuba, verda triušienos troškinys, stovi pilnos rausvo vyno vyno taurės. Vyro šedevras - bulvių apkepas (kodėl jam daug skaniau išeina, po galais).

 

2 VANDENS MALONUMAI - NAUJAS PARKAS

 

Kol gaminu, vonia lyg pati prisipildo vandens su putomis. Na o Palangoje neseniai atsidarė naujas vandens pramogų parkas, ir paleido jo kuponus, tad mes kaip kokie bepročiai prisipirkom tų kuponų. Vandens malonumai garantuoti visai žiemai. Ir už gerą kainą, cha cha.

 

3 NEKENČIU TELEVIZORIAUS, BET ŽIŪRIU INFO TV 

 

Jei televizoriaus kitais metų laikais visai nežiūriu, tai ryte, ruošdama dukrą į darželį, įsiujungiu info TV žinias, nes šiuo metu seku kaip verda kova prieš teroristus.

 

4 ŽURNALUS KEIČIA KNYGOS

 

Jei vasarą mėgaujuosi moteriškų žurnalų straipsniukais apie žymių ir daug pasiekusių žmonių gyvenimus, tai medžiams pasidabinus akį veriančiais lapais viena po kitos pro akis keliauja įdomios knygos įvairiausiomis temomis, išskyrus grožinę literatūrą.

 

5 ŽMONĖS YRA SVARBIAUSIA

 

Atšąlus aš labiau prisimenu ir savo draugus bei artimuosius, jiems rašau, skambinu; noriu vakarus leisti su šeima, o ne ką nors sau veikdama, noriu grąžinti namus bei eiti pasivaikčioti, nes kiekvieną dieną įdomu, kaip pasikeitė gražuolio miesto parko peizažas.

 

Turbūt kaip ir Edita, aš tiesiog myliu savo šalį ir visus jos sezonus, todėl veiklos niekada nepritrūksta.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 0.00 (0 Votes)