Spintologija: penkios paprastos idėjos spintos tvarkymui

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Namai

Narių vertinimas: 5 / 5

Žvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyvi
 

idėjos spintos tvarkymui

 

Šventiniu laikotarpiu mano sieninė rūbų spinta prisipildė dovanų kitiems, ir dovanų, kurias gavau pati. Čia kažkokiu būdu (žinau žinau, pati atnešiau) atsirado ir dovanų vyniojimo popierius, atvirukai ir kiti šventiniai atributai. Spinta taip pat tapo mėgstama mano dukros lankymosi vieta, nes čia buvo paslėpti skaniausi šokoladai, Rafaello saldainiai, kurie patinka net mūsų Fuksui. Čia rikiavosi ir testavimo belaukiantys produktai. Kas tiko iki švenčių, visiškai netiko po jų, todėl mikliai ėmiausi spintos tvarkymo, kad čia vėl įsitvirtintų švara ir erdvė. Tvarkydamasi sugalvojau visai neblogų dalykėlių, kuriais šiandien norėčiau pasidalinti ir su jumis. Gal ir nieko naujo, bet gal...?

 

1 KVEPALŲ MĖGINĖLIAI - Aš niekada nenaudoju kvepalų mėginėlių, nes dažniausiai kvapai būna erzinantys. Taip mėginėliai kaupėsi, kol sumaniau jais apšlakstyti drabužius spintoje, patalynę ir pan. Dabar atsidarius bet kurią spintą jaučiuosi tiesiog nuostabiai, kai jaučiu, kad viskas kvepia mano sukurtais kvepalų mišiniais. 

 

2 NAMŲ KVAPAS - DURANCE White Camellia namų kvapas nusipelno gal ir geresnio eksponavimo savo nuostabiai gėlei, tačiau didesnėje patalpoje bent aš visiškai nejaučiu jo kvapo. Visai kas kita tokį ar kitą namų kvapą laikyti sieninėje spintoje, kur įėjus ko nors pasiimti tvoksteli malonus nosį kutenantis kvapas. Namų kvapų padėjau visose spintose, nes man tai atrodo praktiška ir žavu. Geriausia rinktis drabužius kvėpinti arba kvepalų mėginėliais arba namų kvapu, nes visko kartu gali būti per daug.

 

spinta Zepter Durance

 

3 MUILO GABALĖLIAI IŠ VIEŠBUČIŲ - Po kelonių pasiimti muilo gabalėliai yra ne tik puikus prisiminimas apie patirtus smagius įspūdžius, bet gali atlikti ir praktinę funkciją. Spinta bus kvapni ir apsaugota tarp drabužių pridėliojus mažų muiliukų, kuriuos vargu ar kas naudoja praustis rankoms, jei apskritai pasiima iš viešbučio. Ar dar verta kalbėti apie drabužių apsaugojimą nuo kenkėjų?

 

4 KUO DAUGIAU KABINTI - Po paskutinio tvarkymosi pastebėjau, kad jei rūbas guli sulankstytas spintoje, aš labai retai jį išsitraukiu. Pasistengiau kuo daugiau drabužių sukabinti ant medinių pakabų, nes čia rikiuojasi patys mylimiausi drabužiai. Vienodos pakabos sukuria tvarkos pojūtį, tačiau mano spintoje dar liko bent dvi skirtingos pakabos, kurių greitu metu žadu atsikratyti.

 

5 KUO DAŽNIAU TVARKAI, TUO MAŽIAU DARBO - Ilgam palikus spintą gyventi savo gyvenimo vėliau prireikia nemažai laiko ir kantrybės viską sustyguoti taip, kaip norisi. Žinpdama save, supratau, kad jau geriau pasitvarkysiu kartą per savaitę, nei vėliau mėnesio gale bandysiu viską sudėlioti į vietas. Šiais metais mano spintoje visada karaliaus tvarka, nes pagaliau baigėsi persikraustymo ir turėjimo per daug nei reikia metas.

 

Svarbiausia, ką matau tvarkydamasi spintą ir apskritai namus, kad kuo mažiau daiktų, tuo rečiau ir mažiau reikia tvarkytis. Minimalizmas yra geriau negu gerai, todėl jis bus geriausias mano draugas šiais metais.

P.S. Laikau savo mylimiausią ZEPTER rankų kremą spintoje, nes tai vienintelė vieta, kuri man primena juo pasitepti. 

 

spinta

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 0.00 (0 Votes)