Pirma pažintis su DURANCE nuvylė

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Namai

Narių vertinimas: 1 / 5

Žvaigždutė aktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 
 
DURANCE namų kvapas
 
 
 
Jau kurį laiką svajoju nuskristi į Paryžių, nes kiek galima skaityti apie prancuzišką stilių, eleganciją ir paslaptis, o realiai neparagauti kas tai yra iš tiesų. Na bent jau šiek tiek pažinti, apsižiūrėti. Noriu stebėti gatve plaukiančias prancuzes ir pasisemti idėjų savo stiliui. Kol kas vis kovoju su savo spinta ir bandau išsiaiškintia, kas man patinka. Mano spintoje žydi tikra prancūziška gėlė iš DURANCE. Baltoji kamelija. Šiandien noriu aptarti populiaraus, dažnai kaip dovana perkamo, namų kvapo vertę. Jei neturite laiko, keliaukite iš kartp prie paskutinių dvejų pastraipų.
 
DURANCE namų kvapai atkeliauja pas mus iš Pietų Prancūzijos, Provanso regiono, Grinjano miesto. Tikriausiai įsivaizduojate, kokioje aplinkoje gimsta šie kvapai: tarp šimtmečius skaičiuojančių ąžuolų, alyvmedžių ir kvepiančių levandų laukų. Pasaka. Rojus. Čia įkurta gamykla La Lavandin de Grignan netrukus pasivadino Durance, o Lietuvoje kompanijos parduotuvė iš esmės tapo pasiturinčių žmonių dovanų parduotuve.
 
DURANCE sėkmės paslaptis: aktyviosios medžiagos, išgautos iš natūraliai auginamų augalų, estetiškos parduotuvės ir produktų pakuotės bei rūpinimasis gamta: jokių bandymų su gyvūnais, perdirbamos, pakuotės, o mediena popieriui gaminti naudojama tik iš atsodinamų miškų. Tai ypač aktualu šiuolaikiniam pirkėjui, ar ne? Na ir žinoma kokybė!
 
DURANCE gamina namų kvapus, kūno priežiūros priemones, žvakes, ir skalbimo priemones.
 
Namų kvapų galite įsigyti šių aromatų: Amber, Cherry Blossom, Cotton Flower, Rose, White Tea, Poppy, Delicious Fruit, Fig Milk, White Camelia, Orchard in Bloom, Sea Mist, Powdery Amaryllis, Precious Wood ir kt. Manasis White Camelia, todėl būtent apie jį ir kalbėsiu.
 
 
 
DURANCE Lietuva
 
DURANCE
 
 
 
Gavusi dovanų šį kvapą iš pradžių pasidėjau ant virtuvės stalo. Pasirinkau naudoti gėlę, nes lazdeles. Nieko nesijautė. Pasidėjau į spintą. Pravėrus duris jautėsi vos vos. Gėlė buvo labai graži, bet per savaitę pagelto. Per tą savaitę išgaravo ir kvapas. Tikėjausi, kad pastatytas spintoje jis ne taip greitai išgaruos, tačiau taip nebuvo. Kvapas nebuvo kažkas ypatingo: ne atstumiantis, bet ir ne pats skaniausias. Likau šiek tiek nusivylusi, tuo labiau, kad dovana mano artimam žmogui kainavo apie 30 eurų. 100 ml. 250 ml papildymas kainuoja apie 20 eurų. 
 
DURANCE kvapus rasite Kosmadoje ir Kristianoje
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 3.50 (1 Vote)