Sotus omletas BOMBA

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Namai

Narių vertinimas: 5 / 5

Žvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyvi
 

omletas grožio bloge

 

omletas kitaip

 

 

Simona Burbaitė ir jos tinklaraštis mane įkvėpė pabandyti pasigaminti ką nors kitaip ir apskritai atkreipti dėmesį į maisto gaminimą. Virtuvėje stengiuosi užtrukti kuo trumpiau ir užsukti ten kuo rečiau, tačiau paskutiniu metu visai nenoriu valgyti mėsos - tenka pasukti galvą, ką galėčiau pasigaminti kitaip negu esu pratusi ir dar pageidaujama vegetariškai. Nesu tikra, kiek mane domins maistas, todėl ir nežinau, kiek dar tokių įrašų bus, tačiau šiuo metu aš mėgaujuosi gaminimu ir dalinuosi paprastu sočių pusryčių receptu.

 

2 DIDELI KIAUŠINIAI 

1 MOCARELOS RITINĖLIS

1 POMIDORAS

KEPTOS VIŠTIENOS KRŪTINĖLĖS, JEI NENORITE VEGETARIŠKO OMLETO

DRUSKOS PAGAL SKONĮ

UNIVERSALIŲ PRIESKONIŲ (TIK NE VEGETOS)

1 ŠAUKŠTAS SĖMENŲ ARBA SEZAMO SĖKLŲ PAPUOŠIMUI ARBA DEDAME Į PLAKTUS KIAUŠINIUS

1 ŠAUKŠTELIS KOKOSŲ ALIEJAUS KEPIMUI

KELETAS ŠVIEŽIŲ SALOTŲ LAPŲ

 

Kiaušinius išplakame su prieskoniais ir pasirinktomis sėklomis ir iškepame didelį blyną ant keptuvės su ištirpusiu kokosų aliejumi. Verčiame iš abiejų pusių. Apvertę ant antro pusės iš karto (taupom laiką) dedame pjaustytą riekelėm mocarelą, pomidorą, vištieną ir užverčiame mūsų blyno puse. Ant labai mažos ugnies kaitiname, kol sūris pradeda lydytis, o pomidoras su vištiena apšyla. Omletą papuošiame šviežiomis salotomis.

Visus produktus stengiuosi pirkti turguje, nes maisto, pvz., kiaušinių, salotų, kokybė ten labiau tenkina. Taip pat niekada nesilaikau receptų nurodymų, juos naudoju tik įkvėpimui. O kaip sekasi maisto gaminimo pasaulyje? 

 

omletas kitaip

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 5.00 (2 Votes)