Tortilijos su cukinija pavasariui be mėsos

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Namai

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

tortilija su cukinija grožio bloge

 

Toliau tęsiame pavasario be mėsos temą. Tortilijos yra vienas iš greičiausiai paruošiamų patiekalų, nes mums tereikia sugalvoti kokio įdaro norime, jo prikrauname ant lapo, sulankstome, pakaitiname orkaitėje ir turime skaniausią patiekalą! Nebrangių tortilijoms lapų randu NORFA maisto prekių parduotuvėje. Čia jie ne tik pigesni, bet dar ir įdomesni! Maniškiai su špinatais, mmm.

 

TORTILIJOS LAPŲ TIEK, KIEK ŽMONIŲ (VYRAMS DU)

1 ŽALIOJI CUKINIJA DVIEMS TORTILIJOS LAPAMS

MĖLYNASIS SVOGŪNAS, JEI MĖGSTAME

TARKUOTAS DŽIUGO SŪRIS (KAM VARGTI)

JŪSŲ MĖGIAMI PRIESKONIAI DARŽOVĖMS (REKOMENDUOJU IŠBANDYTI RUDUGIO UNIVERSALIUS TESSINER PRIESKONIUS)

KOKOSŲ ARBA ALYVUOGIŲ ALIEJUS KEPIMUI

 

Žaliąją cukiniją supjaustome griežinėliais, juos apibarstome savo mėgstamais prieskoniais ir apkepame ant kokosų aliejaus. Iš pradžių uždengiame dangčiu, vėliau atidengiame. Griežinėliai turi būti minkšti, bet neperkepę, nes dar laukia kepimas orkaitėje. Galime pasikepinti ir mėlynojo svogūno. Įdarą dedame ant tortilijos lapo, apibarstome sūriu ir kepame apie 10 minučių orkaitėje 180 laipsnių temperatūroje, kol lapai gražiai apskrus, o sūris išsilydys.

Cukinija yra viena iš mano mėgstamiausių daržovių. Dievinu ją tiesiog truputį pakeptą, o dar jei ji tampa kito patiekalo įdaru, vakarienė arba pietūs tampa dar įspūdingesni ir nepamirštami. Nežinau kaip jūs, bet aš galėčiau maitintis vien tik šviežiomis cukinijomis. Nepamirškite papuošimui panaudoti jūsų turimų daržovių. Aš neįsivaizduoju pavasario be salotų ir ridikėlių!

 

tortilija su cukinija GOSH Essence PUPA Skincode

salotos Skincode Durance GOSH

tortilija su cukinija

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 0.00 (0 Votes)