"Muilo namų" mediniai rutuliukai nedidelėms patalpoms kvepinti

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Namai

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

mediniai rutuliukai patalpoms kvėpinti iš "Muilo namų"

"Muilo namai" mediniai rutuliukai eteriniams aliejamsmediniai rutuliukai iš "Muilo namų"

"Muilo namai" mediniai rutuliukai eteriniams aliejams

 

Taigi aš vėl namie, jau antras kartas. Tik namų šeimininkė, tik mama. Olialia! Mamos metai lekia greitai. Vienas mėnesis, jau žiūrėk ir keturi. Ryte nereikia niekur lėkti (koks puikumėlis), nors iš tiesų visą dieną nenusėdžiu vietoje, mano darbas neturi laiko ribų. Šen ten blaškausi lyg bitės įgelta. Namuose auga dvi merginos, todėl jaučiuosi atsakinga už tai, kokioje aplinkoje jos auga. Dabar namai mano darbo vieta, buitis - tik mano rankose, todėl iš naujo prisimenu „Madam Chic" apie kurią rašė Jeniffer L.Scott. Ji vėl iš naujo tampa man aktuali - kokius namus kuriu? Du vaikai - nebūtinai chaosas, jeigu to neleidi, bet veikti tuomet yra ką. Kai ką ne itin malonaus (nemėgstu, pavyzdžiui, siurbti), o kai kas labai net malonu, pavyzdžiui, rūpintis, kad kvepėtų namai. 

Aromaterapija šiuo metu yra pagrindinė tema, kuria domiuosi. Namuose atsirado maždaug dešimtis eterinių aliejų. Šalia jų ir inhaliatorius (kas nežino - prietaisas, padedantis išvalyti kvėpavimo takus nuo visokių virusų), difuzorius (jei nežinai, tai toks saugus prietaisas, skleidžiantis į patalpą eterinius aliejus), bet šiandien užvis labiausiai noriu papasakoti apie labai paprastą metodą kvepinti mažas patalpas - medinius rutuliukus. Paprasta, efektyvu,  lietuviška, bet svarbiausia - ilgalaikiška! Tau taip pat patiks kaip man, garantuoju.

Pirmą kartą su tokiais rutuliukais susiduriu. Parašyta, kad jie yra pagaminti iš lietuviško juodalksnio arba beržo ir skirti automobiliams, tačiau automobilis yra būtent ta vieta, kur nepageidauju jokių kvapų. Šie rutuliukai buvo patalpinti drabužinėje ir tualete, taip pat vonioje. Galima kabinti koridoriuje. Svarbiausia, kad patalpa būtų nedidelė.

Mums reikės pasirinkto eterinio aliejaus, kuris gali būti ir įsigytame rinkinyje. Svarbiausia dalis yra tuos rutuliukus įdėti į užspaudžiamą maišelį (aš tiesiog užrišu paprastą plastikinį), užlašinti eterinio aliejaus (renkamės pagal aprašymą ir pageidaujamą poveikį), ir palikti kuriam laikui, kad eterinis aliejus į juos susigertų. Tuos rutuliukus sudedame atgal į maišelį, kuriame jie buvo. Štai ir turime nuotabų oro kvapiklį, natūralų, pagamintą Lietuvoje, atliekantį dar ir papildomas funkcijas, rpiklausomai nuo pasirinkto aliejaus! Atsibosta kvapas, rutuliukai išsikvepia, ir vėl papildome kitu eterinio aliejaus kvapu. Kaip man patinka ilgalaikis panaudojimas! Šiuo metu renkuosi levandų kvapą, kuris man suteikia vidinės ramybės. Kaip jūs kvepinate namus?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 0.00 (0 Votes)