Savaitgalis: kaip gerai pasilsėti?

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Namai

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

kaip gerai pailsėti

kaip ilsėtis

 

SAVAITGALIS  PSICHOLOGIŠKAI TINKA  GERIAUSIAI

 

Turbūt man šimtą kartų geriau sektųsi sugalvoti, kaip dar ką nors nuveikti per dieną, nei kaip tinkamai ilsėtis, tačiau kai pradedi jausti, kad nuo nuovargio tavo gyvenimas tampa tikru košmaru, nors viskas jame ir puiku, metas iš naujo atrasti ilsėjimosi džiaugsmą. Tam labiausiai psichologiškai tinka savaitgalis, kai jauti, kad per savaitę nuveikei tikrai nemažai ir gali užtarnautai ilsėtis. Ilsiuosi aktyviai ar pasyviai, priklauso nuo visos savaitės. Priešingos jai veiklos pasirinkimas garantuoja idealų poilsį.

 

KAIP GERAI PASILSĖTI?

 

AKTYVUS POILSIS GARANTUOJA GERĄ NUOTAIKĄ VISAI DIENAI. Kaip mano draugė sako, sportas ir judėjimas garantuoja gerą nuotaiką, nes judant gaminasi laimės hormonas, todėl pats geriausias poilsis yra judėjimas gamtoje. Man labiausiai patinka vaikštinėti po miestų senamiesčius, nes visada ten atrandu dar neatrastų dalykų. Ten visada kas nors vyksta, tad net neapsidairau, kaip nužingsniuoju apie dešimtį kilometrų. Taip pat anksčiau labai mėgau važinėti dviračiu, nes taip galima pamatyti daug daugiau ir fiziškai labiau pavargti. Nors nesu sportinių žaidimų mėgėja, tačiau pažaisti gamtoje su raketėmis ar kamuoliu tikrai neatsisakyčiau. Aktyvus poilsis garantuoja, kad ne tik gerai pasiilsėsiu, bet ir naują savaitę pradėsiu pilni įspūdžių ir atsiminimų!

 

PASYVUS POILSIS  KAIP PRIEŠINGA SAVAITĖS VEIKLA. Kadangi dažniausiai mano savaitė būna labai aktyvi, stengiuosi ilsėtis pasyviai, t.y. ilgiau pamiegoti, o gal net lovoje praleisti kelias valandas jau atsikėlus. Man be proto patinka sulaukti kavos į lovą, Sofijos ar Fukso bučkio tik atsikėlus (jis bučinių maniakas), stebėti tekančią upę pro miegamojo langą (ramina geriausiai) ir suplanuoti dienos darbus. Jei lovoje galiu pabūti ilgiau, pasižiūriu vieną kitą Liežuvautojos seriją (serialą sukūręs žmogus turėjo būti itin lakios fantazijos, kad sugalvotu tiek intrigų ir likimo vingių), pasitikrinu el. paštą, pažiūriu senas nuotraukas ar valandėlę pasikalbu su drauge per Skype. Šiandien gulėdama lovoje planuoju spalio atostogas vienoje nuostabioje Graikijos saloje (daugiau - netrukus), o atostogų planavimas - pats geriausias poilsis!

 

Kad ir kaip nuspręsčiau ilsėtis - aktyviai ar pasyviai - svarbiausia, bent mano atveju, kad poilsis nevirstų darbu naršant internetą, atsakinėjant į laiškus ar telefono skambučius ar tvarkant namus. Tą gerai supratau visai neseniai, kai baigėsi visos jėgos ir nieko nesinorėjo. Nusipelnėme kokybiško poilsio, tokio, kokio mes norime.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 5.00 (2 Votes)

Taip pat skaitykite